Ik heb dat ook gehad, en van alles geprobeerd.. Heel raar! Gebruik nu Ariel vlekverwijderaar, die heb je in poeder spray of gel. Ik vind het super spul, werkt bij mij vele malen beter als Vanish en geen rare vlekken op mn kleding. En ze hebben er nu bij veel winkels mooie aanbiedingen mee.
Hier werkt vanisch altijd keigoed, zelfs een superdure handwas jurk kreeg ik alles gewoon uit (vlekken die met normale waspoeder er niet uitgingen) Wat ik zou proberen is opnieuw wassen zonder wasmiddel..
Toen ik je verhaal eerst las, dacht ik: jaaaaaja.. Totdat ik dit stukje las... Want dit verklaard ook de vlekken in mijn was!! Ik had precies zulke vlekken in mijn was en kon maar niet bedenken waar dat aan kon liggen!! nou dat is lekker dan. Het haalt bij mij wel de vlekken weg.. maar op sommige andere kledingstukken komen ze er bij.. Mm. Das minder! Ga eens wat tips van hier gebruiken. En jij succes! Ben benieuwd wat je van Vanisch terug krijgt!!
Ik gebruik nooit zo'n vlekkenspul..en ik heb ook zulke vlekken gekregen in twee van FInn zn shirts. MN moeder zei dat het kan komen door iets wat afgeeft. Al is het een labeltje ofzo.
Ik gebruik vanish ook al jaren en nooit problemen mee gehad. Misschien ligt het wel aan vanish in combinatie met jullie wasmiddel? dat die 2 niet helemaal goed samen gaan ofzo?
Dat zouden ze dat er bij moeten vermelden lijkt mij. Ik heb nog eens extra de verpakking gelezen, en niets van dat soort adviezen staat er op. Ook niet dat het niet mer vloeibaar wasmiddel mag ofzo. Ik gebruik overigens Robijn wasmiddel en verzachter. Ik heb Vanisch vanmiddag al gemailt en mijn beklag gedaan. Ook heb ik vermeld dat ik het wel zo netjes zou vinden om mij tegemoet te komen in de zin van geld. Het gaat verdorie om een paar nieuwe kledingstukken!!! Maar in de link die Bosi gaf, zie ik dit niet gebeuren. Meerdere mensen hebben contact gehad met Vanish, en allemaal kregen ze hetzelfde antwoord: ze gooien het er daar op dat de kleding dan niet kleurecht zou zijn. Dan mag iemand mij eens vertellen wat er niet kleurecht is aan witte was? Heb de bonte was nu in de biotex staan en was het daarna eens zonder wasmiddel. Ik hoop dat de vlekken dan enigzins minder worden, want weg gaan ze zeker niet meer
Ik gebruik vanish nooit in de wasmachine maar zet het kledingstuk waar de vlek in zit in een emmer met vanish en laat dit een paar uur weken. Zo krijg ik de meest rare vlekken eruit en er komen geen vlekken voor terug. De vlekken die jij beschrijft heb ik ook wel eens gehad en hier kwam dat door vloeibaar wasmiddel en teveel wasmiddel gebruiken. Er schijnt namelijk olie in wasmiddel te zitten die dan niet helemaal word afgebroken en waardoor er vlekken kunnen ontstaan. Ik was nu alleen nog maar met poeder en spoel 1x per maand mijn wasmachine door met schoonmaakazijn en dan op 95 graden aanzetten. Ik zou dus eens proberen om 1 kledingstuk of iets anders waar die vlekken in zitten in een emmer met vanish te laten weken een paar uur en kijken wat er dan gebeurt.
slecht excuus van vanisch om een kleding stuk niet kleur echt labels te gaan geven. Staat nou eenmaal niet op het labeltje van je broek of de kleur wel echt is.
Hey, Ik gebruik het ook al jaren, maar heb het nu in 2 wasjes ook gehad. De hoezen voor over het aankleedkussen zijn groen en hebben nu blauwe vlekken. Heel raar, maar helaas waar. Verder heb ik het nog nooit gehad!! Ik denk toch misschien dat het aan de kwaliteit van het kledingstuk ligt, al vind ik wel dat dit niet mag, want dan moeten ze er opzetten niet te gebruiken bij kledingstukken onder de 50 euro of zo iets dergelijk. Ze maken een product en het moet dan ook wel voor ieder soort was/materiaal geschikt zijn!! En wat het wasmiddel betreft of je nou C1000 merk gebruikt of Omo ik heb het bij beiden dus gehad. Maar ik krijg in mijn witte was wel heel veel vlekken eruit en met de kleding van mijn vriend ben ik daar wel blij om. Al krijg ik niet alles schoon helaas!
Nou ik heb het met een witte linnenbroek gehad van 80 euro... Ook een witte was met een klein schepje vanish erbij.. En kreeg ook die vlekken Dus aan de kwaliteit van de kleding kan het echt niet liggen!
Wat vreselijk balen zeg....Helaas kan voor deze huidige vlekken geen advies geven, maar mss wel voor het vlekbehandelen in de toekomst. Ik behandel vlekken altijd voor met Shout. Tot nu toe krijg ik zo goed als alle vlekken uit onze kleding (oa bloed, grasvlekken, vetvlekken, chocoladen(melk)vlekken etc..) Echt superspul, wat makkelijk in gebruik is en niet onbelangrijk, goedkoop! Voordat m'n was in de machine gaat, controleer ik het op verdachte vlekken. Zodra ik het niet vertrouw, spuit ik er Shout op, wrijf het in met de ribbels die op de fles zitten, laat het 5 minuutjes inwerken en draai daarna gewoon de was (met Ariël, die komt na heel veel geprobeerd te hebben, bij mij als beste uit de bus). Eigenlijk gaan, op een heel enkele uitzondering na, alle vlekken eruit, zelfs als het kansloos leek....
Ik vind het ook niet goed schoonmaken, de vlekken blijven gewoon en ik was mijn witte was altijd op 60 graden met Vanisch en zonder de vlekken gaan er niet uit dus Bull SHIT om zo maar ff te zeggen
Bij mij komen witte kleren nooit vlekkeloos uit de wasmachine. Als er veel vlekken op witte kleding zit, doe ik het maar gewoon met de hand.. als ik kleding in een emmer doe met vanisch en ik laat het een tijdje staan, borstel ik het ergste eraf met eenborsteltje als het in de vanisch heb gelegen, dan laat ik het een aardig tijdje staan en dan zijn echt alle vlekken eruit. Ik doe dan ook een paar scheppen van dat vanishpoeder erin haha.
Ik heb laatst Vanish gekocht speciaal voor witte was. Ik had mijn shirtje 2 uur in emmer gelegd met warm water en dat Vanish spul erbij en weg was de vlek. Echt wonderbaarlijk ik hoefde niet eens te boenen of wat dan ook. Daarvoor al tig keer gewassen in wasmachine en ging er niet uit. Hier dus wel goede ervaring mee