Hoi dames, mijn placenta ligt aan de voorkant. Het kindje ligt hier deels met zijn gezichtje in, tenminste de vorige keer. Wanneer zou ik het beste een 3D echo kunnen laten maken? Ik dacht zelf aan ergens tussen de 25 en 28 weken..? Ik wil natuurlijk niet dat het kindje te groot is en echt helemaal met z'n gezichtje in de placenta ligt waardoor er niks meer te zien is, maar ik wil ook niet dat het kindje nog vrij klein is en weinig spek op z'n botten heeft waardoor het zo'n E.T. wordt...
Dit is onze 4D echo,en zoals je ziet helemaal niet eng,maar juist mooi Ik was hier 15 weken en 4 dagen. Ik weet niet waar je woont,maar ik heb de echo laten maken in purmerend bij Marja Schouten's Baby Echo Daar kun je een gewone echo nemen kost 66 euro ofzo krijg je dvd/cdrom met alle foto's en ze doet ook 4D tussendoor!
Mijn placenta ligt links aan de buikvoorkant.. helaas is bij ons de 4d niet gelukt omdat hij al ingedaald lag of met zn toet in de placenta! We hebben het geprobeerd met 27 weken en 29 weken! Toevallig zijn wij ook voor alle echo s bij marja schouten geweest echt een top mens!! Zeker een aaanrader als je in de buurt van purmerend woont!!
Ook ik heb de placenta aan de voorzijde liggen. Wij hebben met 28 weken een echo laten maken.. en hebben leuke plaatjes mee gekregen.. (dit was een betaalde echo) echter toen we in het ziekenhuis kwamen lag hij er helemaal perfect voor en vroeg ik of ze niet 3-d wilde doen! en dat plaatje is NOG veel mooier geworden! hihi
Ik woon in omgeving eindhoven dus purmerend gaat m sowieso niet worden Maar tussen 25 en 28 weken zou dus wel moeten kunnen? En dan maar hopen dat we niet hetzelfde krijgen als jij asa87!
Wij met 19 weken en 27 weken. Die van 27 weken konden we nauwelijks het gezichtje zien. Ik zou niet te lang wachten.
Juffie en Woef, jullie hebben ook allebei de placenta aan de voorkant? We hebben met 17 weken een pretecho gehad voor het geslacht, toen heeft ze ook even kort de 3D aan gehad, maar daar vond ik m echt nog te mager voor mooie beelden..
Ik had hem bij mijn vorige zwangerschap bij 27+6, placenta lag ook aan de voorkant en het is een hele mooie echo geworden!
Bij het echobureau waar ik heen ga raden ze het aan om het VOOR 28 weken te doen. Mijne staat gepland voor bijna 25 weken. Dan heb je de meeste kans op een mooi plaatje.