Ooohhh meiden ik heb net geluncht en heb ik ern varkenshaasje gegeten, ik zei nog helemaal doorbakken. Maar toen ik hem voor de helft op had zag ik dat het een heel klein beetje licht rose van binnen was... Echt heel licht. Ik ben 4.5 weken zwanger.. Kan het erg kwaad?
Nee hoor, geen probleem. Ik heb in mijn zwangerschap ook varkenshaasjes gegeten die nog wat rose waren, ook lam in een erg goed restaurant wat rose was. De kipfilet en het gehakt kwam mij na een paar maanden toch wel mijn strot uit Rose is ook verwarmd en dus niet rauw
Zolang er geen bloed uitloopt, is er niks aan de hand. Roze maakt niet uit, dan is het nog steeds allemaal goed verhit.
Ik heb ook al een aantal keer varkenshaasje op en ook rose, een keer hadden ze hem helemaal doorbakken, niet te eten
Maakt niets uit. Als je in een restaurant aangeeft dat je zwanger bent, raden ze je meestal varkenshaas aan, die dan nog heel licht roze wordt geserveerd Geen probleem dus!
Varkenshaas is altijd nog een beetje rosé ook als het helemaal doorbakken is, ligt aan het vlees. Geen probleem joh!
Ik heb laatst een heerlijk vers biefstukje gegeten, heerlijk. Het gaat om het grotere (toch kleine) risico dat het vlees niet vers genoeg is en dus bacterien bevat waarvan je ziek zou kunnen worden. Ben jij ooit ziek geworden van een vers stukje varkenshaas oid? Ik niet, kans is ook klein!!
Het gaat er niet om dat het vers is....het gaat er om of het besmet is met toxoplasmose. Kun je niet zien of ruiken hoor. En als je er mee besmet wordt zul jij dat niet snel merken, maar je kindje helaas wel