De baby die gevonden is bij de Engelermeer in Den Bosch is een meisje. Als de ouders zich niet gauw melden wordt deze week het meisje begraven en zal onze burgermeester haar een naam geven. Ik hoop dat ze een mooie naam krijgt. Lover
Geloof niet dat de ouder(s) zich nog melden! Mocht het wel zo zijn, zou ik erg verbaasd zijn.... Ik hoop ook dat ze dan een mooie naam krijgt!
denk ook niet dat de ouders zich melden, als ze slim zijn letten ze extra goed op tijdens de begrafenis, wie weet is de moeder daar wel. Als ik kan ga ik denk ik wel even naar de begrafenis als die openbaar is, woon er toch vlakbij.
Begravenis heeft vandaag plaats gevonden. http://www.omroepbrabant.nl/?type=nieuwsbrief&id=75698 Is ook een filmpje te zien. Zei heet Engel van `t Meer. Precies waar ik aan dacht. Rust zacht lieve Engel
Een mooie naam..."engel'" voor een engeltje. Hoop dat haar zieltje nu vrede heeft gevonden. Verschrikkelijk zeg....ik vraag me af wat voor leed daar allemaal aan vooraf is gegaan en nog op volgt voor de moeder. Onvoorstelbaar, dat je jouw kindje zo achter laat. Ik stuur in gedachten veel liefde naar de situatie en de mensen die erbij betrokken zijn (geweest).