Nee heeft niks met formaat of hormonen te maken. Mijn baarmoeder heeft een afwijkende vorm en al heel veel te verduren gehad. Echt vanuit Gent het advies gehad om geen spiraal te nemen. Hormonen kunnen niet ivm grijs gebied APS en hiervoor verhoogde kans op trombose, bekkenbodem heb ik vlak na de bevalling al oefeningen gehad ivm diastase. Maar dit weer oppakken zou kunnen idd.
Nou net bij de huisarts geweest. Iig een blaasverzakking, baarmoeder lag nu weer wat hoger wat logisch is cyclus gezien. Door de bv alles nog heel zacht en week. Voor nu kunnen ze niks gezien mijn complexe voorgeschiedenis. Geen hormonen, absoluut geen spiraal, medicijnen die evt kunnen kunnen niet met bv en doorverwijzing gyn kan ik krijgen maar gezien de weke staat kunnen ze daar ook nog niks. dus veel meer dan naar de bekkenfysio is nog geen optie. Maar dat gaat het bloedverlies niet verminderen.
Wellicht naast de cup ook menstruatieondergoed. Dan voel je je in ieder geval schoner. En ik zou bij zoveel bloedverlies even kijken naar je ijzerwaardes of vitamines bijslikken.
Ik slikte de minipil, die hielp voor zwangerschap wel, maar nu niet meer. Er is verder helaas geen oplossing voor zover ik weet, behalve die je zelf al kent. Ik overweeg NovaSure als ik klaar ben ben met kinderen krijgen. En slik goed ijzer (met vitamine C) bij! Sterkte, niks aan
Nee hoor, ik heb tranexaminezuur gekregen, merknaam Cyclokapron. Dat zijn geen hormonen en het werkt wel als een trein! En een gynaecoloog kan ook vleesbomen oid uitsluiten. Oh sorry je bent al bij de huisarts geweest zie ik, bovenstaand mag idd niet met borstvoeding denk ik