Ja hoor, het maandelijkse "oehh!!! zou t dan nu wel raak zijn!!???" feest is weer begonnen. Wordt er gek van en ik probeer heel pessimistisch te denken dat het toch niet zo is, dat ik niet zwanger ben want dan kan het altijd meevallen he Nu 3 dagen voor mn nod, heb al weer een week last van ongi krampjes, sinds gister vaak plassen en ik heb bij alles wat ik eet drink of als ik niets eet of drink t gevoel dat er een dooie rat in mn mond ligt Sinds gister ook doorzichtig rekbaar slijm, best veel ook. En weer koppijn maarja dat kan ook door mn rug en nek klachten komen. Aftellen geblazen dus! Wat denken jullie? en duimen jullie mee?
Hahaha tuurlijk wel, heb altijd wel een mening! En ja heeeeeel herkenbaar! Alleen voor ons geld dit de komende maanden helaas niet. We staan ff in de wachtstand. In januari hoop ik weer net zo zenuwachtig te zijn als jij nu Ik zag trouwens dat we precies even lang bezig zijn, ik heb 7 april mijn laatste pil geslikt en werd 12 april ongi vandaar dat ik die datum had onthouden Ik duim voor je dat het raak is!
Hoi, Ik durf het je niet te zeggen, ik denk ook elke maand weer van alles te voelen en word dan toch ongesteld, maar ik hoop voor je dat het raak is
Thx voor jullie reacties haha Toevallig dat we even lang bezig zijn BB10 ben benieuwd, hoezo geld het voor jullie komende maanden niet? Pauze ingelast of? hellie ik hoop t ook voor jou
Hoop voor je dat het deze keer raak is. ik moet helaas nog even wat langer wachten. veel succes de laatste spannende daagjes door te komen.
ik duim voor jullie allemaal! Ik weet heel goed hoe het voelt! vreselijk soms he die onzekerheid! Liefs, Sas
Nou ik denk het niet want ben de hele week vrij van het werk moet thuis wel vanales doen maar ben er niet voor gemotiveerd dus het zullen wel lange 12 dagen worden hahahaha. maar toch bedankt.
Ja ik vond t wel een beetje typisch en dan weer die krampjes erbij.. kan nu echt niet wachten.. maarja wanneer wel hahaha
Inderdaad, wanneer wel... Ik kan ook niet wachten tot ik kan testen, terwijl ik voor 99,99% zeker weet dat het niet raak is. Het is bij ons ook bijna onmogelijk namelijk... maar toch hou ik hoop. Zo stom!!!
Ja idd zooo suf vind ik dat altijd van mezelf, dan weet ik t ook zeker (bijvoorbeeld vorige maand na mn miskraam) en TOCH sta ik gelijk te springen met een test wanneer je nod is geweest. Ahja nog een paar daagjes!
Ja, voor mij evenveel daagjes Maar ondanks dat ik het enorm hoop, denk ik niet dat het raak is voor mij. Dat zou echt een heel groot wonder zijn!
Ik herken dat ook maar al te goed!! Ben mezelf constant in aant fluisteren dat ik 'toch wel weer niet zwanger ben'...Maar heeeeel stiekem denk je dan inderdaad iedere keer weer..'zou het deze maand dan toch??'..Inderdaad vooral in de week voor de NOD..letten op vanalles en nog wat..en dan vooral proberen geen valse hoop te wekken..Arghh!!!..Ik ken 't!!!
Hey Saskia! Nou nog geen positieve test maar ook nog niet ongi. Wel mega last van mn buik vanochtend en net weer vruchtbaar slijm. Pretty weird! En daar dan?