Ik ben vandaag meer als 35 weken zwanger en heb sinds een paar dagen veel last van buikpijn vaak is het maar even en soms een paar x per dag wat kan dit zijn. ?? Het voelt niet als weeën hoor of voelen voor weeën ook anders ? Ben ook erg verkouden en hoesterig , zou het daar aan kunnen liggen? Groetjes anoniem
Het doet mij denken aan bandenpijn.. Zeker als je al 35 weken bent, sjouw je een (in verhouding) 'enorm' gewicht met je mee. Let er eens op als je een poosje hebt gestaan, of als je niest/hoest, als je er dan last van hebt denk ik dat je bandenpijn hebt..
Ja heb gezogen een trap n zolder daarna kreeg ik het weer ben net effe in bad geweest heeft wel iets geholpen ik had dit bij mijn dochtertje niet Marja er zijn nu heel veel dingen die ik toen niet had Groetjes anoniem
Nou rustig aan jij heh! Niet teveel dingen doen, als je het kan uit besteden doen!!! Je kleine jongen moet nog ff blijven zitten, kun je daarna wel weer aan 'de bak'. Heb zelf ook veel bandenpijn hoor, soms echt afzien. En elke zwangerschap is anders.. Kop op, sterkte!