hallo!ik zit met een probleempje nou ik niet echt maar mijn schoonzus,zij heeft voor de zwangerschap drugs gebruikt en na de bevalling met haar stomme kop tegen iemand gezegt dat ze drugs heeft gebruikt dus nu is het zo dat mijn broer en zij elke maand plas af moeten geven om zien hoe en wat.nou was mijn vraag zij heeft tijdens de zwangerschap ook plas af gegeven aan moeders voor moeders het maakt mij nu een beetje boos als ik er aan denk maar kan het zo zijn dat er drugs in die potjes zijn gekomen en het niet heel erg gevaarlijk is voor de moeders die het gebruiken? alvast bedankt lauri
geen idee hoelang dat door je urine wordt afgegeven. alleen vindt ik het wel een vaag verhaal. omdat je hebt toegegeven dat je drugs hebt gebruikt voor je zwangerschap moet je plas afgeven? nou in dat geval mogen 1000en mensen elke maand plas gaan afgeven. is ze soms verslaafd geweest? het hangt volgens mij ook af van hoeveel en hoevaak je het hebt gebruikt hoelang het in je urine zichtbaar blijft. bel de jellinek kliniek die zullen het antwoord vast wel voor je hebben.
ik weet niet hoe het is gegaan maar het is wel zo als ze bij mijn broer drugs in het plas vinden kan hij zijn kindje kwijt raken dus het zal wel van een belangrijke instantie wezen ofzo misschien heeft ze het op het ziekenhuis gezegt maar het is gewoon een hele domme zet alsof er gewoon mee bezig was want ze heeft ook gezegt dat mijn stiefvader een alcholist is dus als het kind uit huis geplaats word dat HAAR moeder het kind krijg terwijl die 3 kinderen heeft en er maar 1 van opgevoed heeft de rest in een kinderthuis heeft gedumpt.
hier staat wellicht wat handige info! er staat dat drugs 48 tot 72 uur aantoonbaar is in je urine. http://www.alcoholinfoteam.nl/v_en_a/va ... ?pagina=37
Het spijt me zeer, maar ik vind het zeer terecht dat de urine nu gecontroleerd moet worden.... Hoe haal je het in je hoofd om drugs te gebruiken als je zwanger bent ? Nu moet ik eerlijk zeggen dat ik echt helemaal anti drugs ben (heb in het verleden een ex-vriendje gehad, een gebruiker) dus alles wat met drugs te maken heeft ben ik heel erg fel in.....
Die controle van de urine zal waarschijnlijk nu door bijzondere jeugdzorg of een andere bevoegde instantie gedaan worden, als je een geweten verleden hebt als harddruggebruiker wilt men controleren of je wel in staat bent om 'clean' te blijven en een kind op te voeden. Alle geluk dat die maatregelen bestaan, enkele maanden in België is er nog een baby gestorven omdat de ouders harddrugsgebruikers waren die omwille van de drugs niet de verantwoordelijkheid over hun kind konden nemen en gewoon niet beseften dat dat kind ook moest eten... Als de urine clean blijkt te zijn dan zal er geen probleem zijn en dan kunnen je schoonzus en haar vriend hun kindje gewoon verder kunnen opvoeden, mocht er toch drugs aangetroffen worden dan zullen ze waarschijnlijk wel grotere problemen krijgen! Maar dit is slechts een vermoeden en ik kom ook uit België dus ik weet niet juist hoe het in nederland zit. Succes, hopelijk kunnen je schoonzus en haar vriend hun kindje in alle verantwoordelijkheid opvoeden!
coke en op party's wat pillen maar jullie hebben allemaal gelijk het maakt mij ook echt pissneidig als ik er aan denk ze is al een kind die een kind heeft en dan ook nog zoeits o_o
Hoe oud is je schoonzus? Coke is inderdaad een zware drug, het is heel goed dat er zoiets bestaat om te controleren of het hen lukt om van de drugs af te blijven (en niet om vervelend te doen, maar gewoon zodat het voor hen allemaal zo goed en verantwoordelijk genoeg verloopt en ze op tijd kunnen helpen!) Weet je of ze nu nog drugs nemen?
ze is als het goed is net 20 anders word ze het. maar ik vind het gewoon een domme zet om het te vertellen alleen al wat nou als ze het kind kwijt raakt?mijn moeder krijgt hem niet met haar man want volgens haar is mijn stiefvader een alcoholist dus ze heeft het allemaal heel goed bedacht
Het is veel verstandiger dat ze het verteld heeft denk ik! Stel nu dat zij of haar vriend (jouw broer?) toch moeite hebben om van de drugs te blijven. Coke en 'andere pillen' zijn harddrugs en hebben tot gevolg dat je zelf niet goed meer weet wat je doet. Je kunt dus best vergeten dat je kindje moet eten, of een schone luier aan moet, en vaak treedt er bij deze ouders een vorm van verwaarlozing op, ook al is dat niet hun bedoeling en houden ze nog zoveel van het kindje. Bovendien, het minste beetje drugs dat zij neemt, komt ook in het bloed van haar kindje terecht als ze borstvoeding geeft. Het is dus echt geen overbodige luxe dat ze beide gecontroleerd worden, het is voor hun eigen veiligheid én die van hun kindje (want ik denk niet dat ze het zichzelf ooit zouden vergeven als er iets met het kindje zou gebeuren omwille van hun drugsgebruik). Ik vermoed dat ze het kindje niet zullen kwijtgeraken zolang ze geen drugs gebruiken of ander risicogedrag vertonen! Het is dus pas als zij of haar vriend opnieuw drugs gebruiken, dat er een kans bestaat dat het kindje (tijdelijk) geplaatst wordt. Maar dan nog is dat meestal niet definitief en krijgen ze de kans om af te kicken en zich waardig te tonen om hun kindje verder op te voeden. De keuze ligt echt bij hen nu: ofwel drugs gebruiken, ofwel hun kindje.
sorry maar ik blijf het een raar verhaal vinden. coke is pas een zware drugs als je het dagelijks gebruikt. doe je ogen open, op al die houseparty's zit 75% van de mensen aan de coke...... en die gebruiken het alleen op een feest. van partyugebruik kom je niet in zo'n cyclus terecht. dan moet ze echt bekend staan als iemand die extreem veel gebruikt, of heeft gebruikt. en geloof me op die feesten is de helft al ouders. de politie, en overheid weten precies wat er allemaal gebeurd op die feesten!
Bedoel je deze reactie op mij Angel Eyes? Coke wordt bij de harddrugs geplaatst, en dat is niet zonder redenen... Ook al gebruikt iemand maar 1 maal per week in het weekend wat coke, dan nog is het een onverantwoorde combinatie met een kind. Maar waarschijnlijk zal ze inderdaad niet bekend staan om weekendgebruik...
of het een onverantwoorde combinatie met een kind is is denk ik volkomen afhankelijk van de ouder zelf. als iemand zo af en toe eens naar een feestje gaat en de kleine dan onder brengt bij opa en oma, dan de volgende dag de kleine nuchter ophaalt dan hoeft er niks aan de hand te zijn. coke blijft maar een paar uurtjes werken. maar die grens is wel heel vaag, wanneer ben je een verantwoorde gebruiker. ? ik denk dat bijvoorbeeld alcoholgebruik minstens zo ernstig is als drugs...... Maar ook dan is het weer afhankelijk van hoe de ouders ermee omgaan. Maar om nog even te reageren op de topic starter. Als zij echt een gelegenheidsgebruikster WAS dan vindt ik het zwaar overtrokken dat ze haar en dr man nu gaan controleren.....Maargoed dat is mijn persoonlijke mening.
als ik dat ook lees dan heb ik het idee dat er toch meer aan de hand is want ze gaan niet zomaar controleren op drugs bij haar en der broer ik hoop voor hun dat het in elkgeval goed afloopt allemaal
Het verhaal zal inderdaad wel uitgebreider zijn denk ik! En inderdaad, alcoholmisbruik is zeker zo ernstig! Ik vind zowel drugs- als alcoholgebruik onverstandig. Het moet niet eenvoudig zijn er mee op te houden, zeker omdat een pilletje of wat coke in het weekend niet veel kwaad lijkt te doen, maar ik heb enkele weekjes stage gedaan op neurologie en je zou verbaasd staan van de gevolgen. Ik keur druggebruik meestal af, en zeker als je een kind hebt vind ik het vreemd dat je daarvoor niet zou willen ophouden. Er zijn genoeg sterfgevallen door fout gemengde drugs. Maar dit is glad ijs, en ik denk dat we de TS hier niet mee van dienst zijn . Uiteindelijk moet iedereen zijn eigen verantwoordelijkheid opnemen, en uitzoeken waar en hoe die ligt. En waarschijnlijk zijn er goede ouders die in het weekend wel eens wat drugs nemen, zondat dat dat gevolgen heeft voor hun opvoeding. Het is alleen een roofbouw of het lichaam, maar dat is met zware medicijnen ook zo... Ach, hopelijk komt alles goed met de schoonzus en partner van TS!