Hoi meiden! Hier iemand die het even niet meer weet, al de hele week kiespijn, al 2 keer bij de tandarts geweest deze week, vanmiddag is mijn kies eruit getrokken ik was blij en opgelucht maar heb nu enorme napijn! ik ben zo bang al die verdovingen en bijna niet geslapen deze week.. en nu moet ik zo de nacht weer in hoeveel paracetamol mag ik innemen, en heeft iemand nog andere tips?? alvast bedankt!!
Van mijn verloskundige kreeg ik te horen dat je best 6 per dag kan innemen. Dan alleen paracetamol (zonder toevoeging). Andere tips heb ik helaas niet.
bedankt meiden! ik ben nog zo onzeker.. kben bang dat pijnstillers, een miskraam opwekken maar dit is toch ook geen doen zo.. kga er zeker 2 innemen voor ik ga slapen!
Mijn verloskundige zegt ook 6 tot 8 per dag, en dan 2 stuks tegelijk. In ieder geval geen ibuprofen nemen, alleen normale paracetamol. Je kunt echt geen miskraam krijgen van paracetamol, maak je geen zorgen. Sterkte met je kiespijn!
Inderdaad gewoon 2 paracetamol per dag nemen, eventueel met een bak sterke koffie, die zorgt ervoor dat de paracetamol goed opgenomen wordt door het lichaam. Heb vorige week 2 verstandskiezen laten trekken maar gelukkig geen na pijn gehad.... Weet helaas wel hoe erg pijn in je mond is....
hier werd me verteld max 6 op een dag... inderdaad alleen paracetamol, geen aspirine of ibu... sterkte!
Ohh erg is dat he kiespijn.. pff heb er ook last van, m'n verstandskiezen zijn door en moeten eruit, 1 is ontstoken heb ook zo'n pijn.. maar moet 'helaas' wachten tot na de bevalling. Hou er ook niet van om pijnstillers te nemen in me zwangerschap, maar normale paracetamol mag je idd nemen. Sterkte met je kiespijn hopelijk gaat het gauw over!
Nog een kleine tip: neem de paracetamol op vaste tijden verdeeld over de dag in. Zo hou je de 'spiegel' op peil, en ben je als het ware de pijn voor. Sterkte!