Mijn dochter van 11 maand tukt de laatste 2 weken 4 uur overdag. Moet haar met enige regelmaat wakker maken. In de ochtend is ze altijd vroeg. Rond half 8 in de avond erin en om half 6 a 6 wakker. Zelf heb ik natuurlijk liever dat ze in de nacht wat meer slaapt en dit niet overdag ofzo in gaat halen. Het vroeg wakker zijn heeft ze altijd gehad. Overdag haar na 2 uur slapen wakker maken niet. In de ochtend gaat ze er om 10 in en maak haar om 12 wakker. Dan om 3 uur en maak haar uiterlijk kwart voor 5 wakker. Wat zouden jullie doen? En wanneer kan je merken dat ze aan 1 slaapje toe zijn?
Was hier toen ook zo, 2 dutjes van telkens ongeveer 2 uur. Ze werd wel vanzelf wakker. Hier ging ze over naar 1 dutje, toen ze 1 v/d 2 dutjes niet meer wou doen. Was rond 14,5 maand Die overgangsfase was wel pittig vond ik, heeft enkele weken geduurd eer ze gewend was aan 1 dutje.
Vind ik redelijk normaal rond die leeftijd. Hier sliep hij toen van 9-11 en 14-16 uur. Rond de leeftijd van 14 maanden over naar 1 slaapje. Eerst was dat van 11-14uur. Later werd het van 12.30-14.30
Voor mij klinkt het niet gek eigenlijk. Dafne sliep toen zelfs nog 3x, en nu nog steeds 2x. Meestal in totaal 3-4 uur. Slaapt van 19.30-6.30.
Het slapen op zich is misschien ook niet gek. Alleen moet haar echt wakker maken. Soms wordt ze zelf wakker. Hiervoor sliep ze vaak 2,5 a 3 uur en nu moet ik haar eruit halen. Dat vind ik zo gek. En wil ook eigenlijk niet dat ze overdag gaat bijtanken wanneer ze in de ochtend zo vroeg wakker wordt.
Ik maak dafne nooit wakker. Het maakt hier dan ook niet uit qua hoe vroeg wakker zijn, dat scheelt. En zelfs als ze om 18.00 pas wakker is, ligt ze er om 19.30 in.
Hier is ze net 2 en slaapt meestal nog 3 uur 's middags, meestal maak ik haar daarna wakker omdat ze anders 's avonds tot elf uur wakker is. Met 11 mnd lijkt me 4u echt heel normaal, je kan haar idd wakker maken als ze anders 's avonds niet kan slapen, maar zou me er niet druk om maken verder!
Bedankt voor de reacties! Ja ik maak haar wakker anders ben ik bang dat het in de ochtend nog vroeger wordt.
Hier waren ze toen net over op 2 slaapjes en sliepen ze 4-5 uur verdeeld over 2 slaapjes. Nacht van 19-7/8 uur
Ik maakte haar ook altijd wakker hoor. 2 uur vond ik de max. Dus van 10.00-12.00 en 14.30-16.30 Nu doe ik t nog. Tussen 12.00 en 13.00 naar bed en uiterlijk 3 uur later maak ik haar wakker..
Mijn dochter slaapt regelmatig nog 2x 1,5 uur. Als ze pas om 10:00 uur wakker is slaapt ze smiddags 1x 2,5-3 uur. Word het 16:30 en is ze nog niet wakker dan ga ik der wakker maken, anders ligt ze 's avonds om 21:00 uur nog te keten Is ze niet gewoon in een groeispurt? Als dat bij mijn dochter het geval is slaapt ze ook meer.
Kan dat ze een groeispurt heeft. Binnenkort weer naar cb. Ben benieuwd. Nouja het gaat mij vooral om dat ze door het vele slapen overdag niet nog vroeger wakker gaat worden. Vind 6 uur al vroeg zat.