Hoi dames, Ons klein manneke heeft zonet zijn hele voeding erbijna uitgegooid, valt dan in slaap maar zodra we hem in bedje leggen wordt ie weer wakker en begint te huilen. Heeft ie nu weer behoefte aan een nieuwe fles?
Deed Lena ook wel, maar dan vooral met flesvoeding (kreeg ze met een week of 4)Paar keer kwam idd echt (zo leek het althans) alles eruit, met een grote boog... Had gelezen dat het niet goed is om meteen daarna weer eten te geven dus deed dat ook niet. Liet haar altijd een minuutje of vijf huilen, 9 van de 10 keer sliep ze dan al voordat die om waren en zo niet, dan was het doorgaans gewoon zo dat ze nog honger had (en vaak genoeg ook na een paar slokjes in slaap viel)
probeer johannes brood pitmeel verkrijgbaar bij de drogist dan ligt de voeding zwaarder op de maag. ik heb ook zo getobt en dit hielp best . alleen doe er minder in dan op de verpakking staat anders word ie erg dik. gr gerda
Hier dus ook al 2 keer gehad. Beide keren vroeg ik me af of ik gelijk weer voeding moest geven omdat hij huilde, maar heb hem in slaap gekregen en pas een paar uur later zijn voeding weer gegeven. Vraag me dus ook af of je gelijk weer mag voeden! Mischien komt er een keer dat hij blijft huilen... Het is wel schrikken wat er wel niet uit zo'n ukkie komt, echt veel...Verder spuugt hij heel weinig..