Hallo meiden, Over 13 dagen heb ik de eerste echo bij de vk.. Nu vraag ik me af of het hartje dan ook al te horen krijgt.. Ik ben dan 8 wk en 4 dagen.. Is dat dan al mogelijk, of zie je het alleen maar kloppen op de echo?? Thanks!!!
bij mij hebben ze het niet laten horen ik heb het hartje pas gehoord bij 16 weken ze zeiden dat het anders te vroeg was en ook teveel straling voor het kindje.
Ow, dan zal ik nog een paar weken moeten wachten.. Zagen jullie het hartje wel goed kloppen op de echo? Of is dat slecht te zien?
Hallo, Ik ben voor de eerste keer naar de gyn geweest toen ik dacht 8 weken ver te zijn. Daar bleek dat ik slechts 7 weken ver was en het hartje was perfect te horen hoor! het is dus perfect mogelijk.... Bij mij hebben ze alvast niets gezegd over stralingen of zo.... Ik woon wel in België, misschien bekijken ze dat hier anders ofzo.... Groetjes
Bij mij was het hartstikke goed te zien. Dat was ook het eerste wat ik zelf zag, en herkende. Een soort speldenknopje wat heel snel knipperde.
Ik kan nu echt niet meer wachten als ik jullie berichtjes lees.. haha.. Ben de dagen aan het wegstrepen ..
Ook hier op 7 weken echo met geluid! Eerst checkte gyn de harttonen en zag ik ze op het scherm, toen ie zag dat alles goed was, klikte hij het geluid aan en galmden die héérlijke harttoontjes door de kamer. Ik heb een supergoede gyn die zeker geen overbodige echo's maakt en hij zei niets van stralingen hoor(woon ook wel in Belgie) succes, het is zalig en veel te kort
Bij mij nog niet, ik hoorde het voor het eerst bij 12 weken ongeveer..je kunt het wel heel goed zien..er knippert iets kleins, whaaa het leeft!! Maar wie weet laten ze het bij jou wel horen..je weet het niet Succes en het is een heeeerlijk geluidje!
bij mij zeiden ze dat ze het hartje niet eerder dan 12 weken laat horen maar bij mijn 7 weken echo mijn eerste echo dus zag ik zo een soort knipperllichtje het was zo mooi om te zien
Bij mij liet ze het hartje pas met 15 weken horen...daarvoor had ik echo´s en daar was duidelijk een hartje op te zien dus was genoeg hoor
hier de 25ste de eerste echo!!! Kan ook niet wachten..... Ben dan 8 weken en 3 dagen als het goed is.
Hallo, Als eerste van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!! Spannend straks naar de vk.... Ik moet 11febr voor het eerst naar de vk weet niet of ze dan een echo maakt weet eigenlijk niks... Ben dus heel benieuwd!!!!! Veel succes en laat het even weten hoe het was. Liefs Emni