umm ik moest zojuist braken van de pannekoeken, ben er zo dol op en nu smaakte het me voor geen meter? De melk was goed, heb het pak wel inmiddels honderd keer gecontroleerd... waaah nu word ik echt crazy van mezelf!
Hoi Fietje, Nou je bent in ieder geval over tijd. Wij wilden ook wachten tot aan het weekend, zodat het niet een domper zou zijn als we niet zwanger zouden zijn. Maar mijn borsten waren erg gevoelig en gespannen en daarbij ik kon gewoon niet wachten. Maar het blijkt dat als je zwanger bent dan is er al direct HCG in je urine een kleine hoeveelheid blijkt al genoeg te zijn om te zien dat je zwanger bent. We zijn ongeveer gelijk zwanger als ik het zo bekijk. Gezellig! Heel veel succes en hou ons op de hoogte hoe de test is verlopen (wij duimen voor je)
ha Liekie, ik zie dat je 2 dagen overtijd bent! heb je al een testje gedaan? ik wacht toch maar braaf tot morgen. Durfde gisteren niet meer Mijn verjaardag was zo leuk dat het zo voorbij was. Nu nog maar 1 dagje. Dat wordt veel naar de wc gaan en broekloeren
heb je een leuke verjaardag gehad? nou ik heb vanmorgen getest maar was negatief maar er zijn nog geen ik weet niet zo goed wat ik moet denken waar komen dan al die sympthonen vandaan? xxx
jammer dat je negatief testte. Erg frustrerend is dat. Het kan zijn dat er nog niet genoeg hcg in je lichaam zit. (althans dat lees ik overal) misschien als je over 2 dagen test dat je dan wel een positieve test hebt. Ik hoop het zo voor je. Hou je me op de hoogte?
jammer joh, bij mij is nog niks dus ik wacht het maar gewoon af. wat kan je lichaam je dan voor de gek houden hé? xxx
Hey hoi, Jammer hoor dat de test negatief was,maar misschien als je het over een paar dagenm weer doet dat ie dan goed is en heb je nu nog niet genoeg HCG in je urine........... Ik zal heel hard duimen voor je
Jammer hoor! Hier gaat het nog wel. Heb wel een ongi gevoel... wachten het af al is het moeilijk nu. liefs.
Hallo, we hebben vrijdagavond een test gedaan ... negatief. En toch ben ik nog steeds niet ongesteld, en nog altijd veel witverlies, veelvuldig kleine plasjes, verstopte neus en krampen. Als ik tegen eind deze week niet ongesteld ben ga ik de dokter opzoeken en een bloedtest laten doen. Ik weet dat de test bij sommigen pas positief tekent bij 3 weken, dus zullen we maar afwachten. Groetjesss
hallo allemaal, Ik heb vrijdag mijn NOD als het goed is. Dit is de tweede maand dat ik gestopt ben dus deze maand weer afwachten. Wel heb ik al een week een raar gevoel in mijn buik en veel last van witte afscheiding. Lijkt soms wel alsof ik in mijn broek plas, ook een erg opgezette buik,. Het weekend had ik steeds het gevoel of ik ongesteld moest worden. Vandaag valt dit weer mee, wel af en toe wat vage steekjes in mijn buik. Ik weet nou niet of dit allemaal nog het ontpillen is? Ik wacht het maar rustig af, al ben ik wel erg benieuwd! Succes allemaal!