Hoi, Ik heb een, misschien dommig, vraagje. Ik dacht altijd dat je ongesteld wordt als je een eisprong hebt gehad, als het eitje niet bevrucht is. Maar kun je ook ongesteld worden zonder dat je een eisprong hebt gehad? Ik ben zeer licht ongesteld, gedurende enkele dagen wat druppels en het bloed is heel donker/bruin van kleur. Het komt wel regelmatig: iedere vier weken. Betekent dit dat ik per definitie een eisprong heb gehad of kan het zijn dat ik helemaal geen eisprong heb? Ik heb de assistente van de huisarts hier al over aan de telefoon gehad omdat ik me zorgen maak om mijn zeer lichte menstruatie. Ze zei dat het kán dat ik vruchtbaar ben. Maar het kan dus blijkbaar ook dat ik niet vruchtbaar ben? Ik ben ruim een half jaar geleden met de pil gestopt overigens. Sindsdien dus gewoon regelmatig ongesteld, en ik heb nooit gehoord dat bij ontpillen ook een zeer lichte menstruatie hoort tot een half jaar na het stoppen. Kan iemand mij hierover uitsluitsel geven? Alvast bedankt.
geen enkele vraag is dom hoor! maar je hoeft niet perse een eisprong te hebben gehad als je weer ongi wordt.. sommige vrouwen slaan een paar maanden over dat ze geen eisprong hebben maar wel gewoon ongi worden..
geen enkele vraag is dom hoor! maar je hoeft niet perse een eisprong te hebben gehad als je weer ongi wordt.. sommige vrouwen slaan een paar maanden over dat ze geen eisprong hebben maar wel gewoon ongi worden..
Je zou als je er achter wilt komen of je een eisprong hebt eens een maandje kunnen proberen te tempen of ovulatietesten kunnen gebruiken. Succes!