Hallo dames, Omdat ik met een vraag zit, heb ik me aangemeld bij dit forum. Ik weet niet zo goed wat ik hiermee moet en of ik me zorgen moet maken. Ik heb 2 kinderen, waarvan de jongste een beperking heeft en veel extra zorg. Om deze reden wil mijn man geen derde en dat is begrijpelijk. Zelf sta ik daar anders in, maar het is samen willen of anders niet. Nu ben ik niet aan de pil, dat werkt voor mij niet. We gebruiken daarom condooms in mijn vruchtbare dagen, verder gebruiken we die niet. Mijn cyslus is heel erg regelmatig. Menstruatie start op dag 1, eisprong voel ik heel duidelijk op dag 14 en op dag 28 word ik ongesteld. Dit is al jaren zo. Soms 1 dag vroeger of later, maar verder heel regelmatig. We gebruiken geen cd op dag 1-7/8 en vanaf een paar dagen na de eisprong. Dit gaat altijd goed. Nu is er iets vreemds aan de hand. De laatste keer zonder cd was op dag 8. Daarna wel gebruikt. Normaal merk ik aan mijn afscheiding duidelijk dat mijn vruchtbare dagen eraan komen, maar dat gebeurde dit x niet. Op dag 13 kreeg ik last van mijn rug, buik en bekken. Prima, dat zou de naderende eisprong zijn. Maar deze kwam niet. Hier ben ik echt heel zeker van, ik ken mijn lijf goed. Op dag 15 kreeg ik bruinige afscheiding en gisteren op dag 16 verloor ik wat bloed. Niet veel, maar niet te missen. Vandaag wordt dit al minder. Al die tijd blijf ik mijn bekken, rug en buik voelen. Bij de vorige zwangerschappen heb ik veel last gehad van mijn bekken en dit is nu ook hormonaal geworden. Bij iedere ongesteldheid heb ik er een paar dagen last van. Ik maak me nu dus zorgen. Het is toch onmogelijk dat dit te maken heeft met een zwangerschap Het enige dat ik kan bedenken is dat er een heel vroege eisprong heeft plaatsgevonden, maar dat zou echt de eerste keer zijn. Maar is dit mogelijk? Of zou ik een eisprong hebben overgeslagen? Maar kan dat dan? Ook dat zou de eerste keer zijn.Op dag 15/16 weer ongesteld worden met weinig bloed kan toch niet? Het andere dat ik kan bedenken, is dat er iets anders aan de hand is met me. Dat laas me dan ook niet los. Het uitstrijkje een paar maanden geleden was goed. Een zwangerschap is niet de bedoeling, maar heb ik natuurlijk stukken liever dan de eerste optie.
Tsja, alleen een test kan je uit deze onzekerheid helpen.. is deze negatief, je klachten blijven bestaan en je blijft je zorgen maken, ga dan eens naar de huisarts.
Ja, maar een test heeft weinig zin omdat ik 17 dagen geleden ongesteld ben geworden. Ik zit nu op dag 17.
Wat vervelend, die onzekerheid... Ik ben natuurlijk geen arts, maar mij lijkt het meest voor de hand liggend dat je toch een afwijkende cyclus hebt, ook al is je cyclus altijd zo stipt. Als ik íéts heb geleerd van het proberen zwanger te worden en de verhalen op dit forum is het dat je lichaam soms erg voor de gek kan houden en dat je lichaam je ook verbaast of in de steek laat. Hoe moeilijk ook, je moet toch even afwachten tot je kunt testen. Als het negatief is en je bent bang dat het iets anders is kun je misschien het beste naar de huisarts gaan. Veel sterkte in elk geval!