Topless zonnen in je achtertuin: ja of nee

Discussion in 'De lounge' started by brownielover, Jun 23, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. brownielover

    brownielover VIP lid

    Mar 9, 2009
    8,148
    3,026
    113
    Nederland
    Ik ben wel benieuwd wie er wel of niet topless zond (zont?) in de achtertuin.

    Waarom wel/niet?

    Ik wil graag topless zonnen in de achtertuin maar ik doe het niet. Waarom: omdat wij in een hofje wonen met allemaal 2-onder 1 kap woningen en je dus bij elkaar in de achtertuin kunt kijken. Nu vind ik dat opzich geen probleem, maar ik heb een buurjongen van een jaar of 14. Ik denk niet dat zijn ouders het waarderen als ik dan topless lig.

    Jammer want ik vind die bikini strepen niet zo mooi:o:.

    En jullie?
     
  2. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,073
    12,030
    113
    Nee, er loopt een voetpad achter onze achtertuin, veel te veel inkijk:o:
     
    brownielover likes this.
  3. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    Jul 28, 2010
    7,990
    6,741
    113
    zuid-holland zuid
    Nee er komen vaak kinderen achterom.. of de pakjesbezorger! Ik voel me al opgelaten als ik gewoon mijn bikinitopje aan heb in de tuin:D

    Ook geen behoefte aan trouwens. De afgelopen paar jaar durf ik voor het eerst in mn leven in bikini, dat was al een enorme stap. Nog verder hoeft niet van mij.
     
    Spectre, NiVa0230, Athina and 2 others like this.
  4. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,899
    3,931
    113
    Tja, je ligt op eigen terrein dus niemand hóeft te kijken....

    Zelf heb ik de behoefte totaal niet om topless te gaan liggen (sowieso zit ik liever niet in de zon, dus of ik nou zo'n goeie referentie ben...) maar dan het idee dat je mogelijk begluurt wordt door je puberbuurjongen... mwah nee. Tja of de buurman zelf... kortom het idee dat je dus stiekem begluurt kan worden (op het strand kun je nog zien wie er kijkt) zou mij niet echt aantrekken.

    Maar als je het graag wil, het is niet verboden ofzo in je eigen tuin.

    Je kunt ook nog een strapless bikini aandoen, heb je in ieder geval de strepen over je schouders niet.
     
    Gewooniemand and brownielover like this.
  5. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    Feb 12, 2012
    4,235
    1,891
    113
    Female
    Nee, daar wonen we helaas veel te hut op mut voor. Maar eigenlijk ook geen behoefte aan. Lang leve de strapless bikini's :)
     
    brownielover likes this.
  6. CroqueMadame

    CroqueMadame Fanatiek lid

    Sep 7, 2022
    1,224
    1,745
    113
    Ik zou het sowieso niet laten omdat je denkt dat de buren het niet fijn vinden. Als jij het zelf geen probleem vindt als de buren je topless zien zou ik het gewoon lekker doen. Als ze er last van hebben kijken ze maar de andere kant op.
     
    masami, Zeebra, suus1983 and 4 others like this.
  7. Paardenbloem

    Paardenbloem Bekend lid

    May 31, 2022
    762
    1,231
    93
    Female
    Ik vind zonnen überhaupt niet meer echt van deze tijd eerlijk gezegd, gezien de bekende risico’s.
    Als ik bijvoorbeeld ga zwemmen, zorg ik dat ik goed ingesmeerd ben. Echt bakken doe ik nooit meer.

    In badpak in de achtertuin als het zwembad opstaat, vind ik geen probleem maar bloter zou ik ook niet doen, gezien de 8 dakramen die op onze achtertuin uitkijken:o:
     
    spruitje80, Jessi79, Zuul and 12 others like this.
  8. Achterkantvandemaan

    Dec 31, 2020
    7,876
    8,040
    113
    Altijd topless :p:p
     
  9. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,264
    25,721
    113
    Nee geen behoefte aan. Ik heb ook geen probleem met ‘witte randjes’.
     
  10. artie

    artie Fanatiek lid

    Sep 27, 2021
    3,559
    3,889
    113
    Female
    Nee veel te veel inkijk van de buren en mijn vader loopt wel eens achterom naar het bosje achter ons.
     
  11. WWJD

    WWJD Niet meer actief

    Nee, maar ik heb ook gewoon een hekel aan zonnen. Buiten dat zou ik het ook niet doen vanwege woonwijk. Ik leg mezelf niet graag te kijk.
     
    nizzie86 and brownielover like this.
  12. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,147
    23,230
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ik lig nooit meer te zonnen. Maar zou het ook niet topless doen, aangezien wij een hoekwoning hebben met vrij uitzicht waar iedereen langsloopt, kinderen altijd achterom komen en de pakjesbezorger soms ook. Ik zou het sowieso niet doen als mensen me zouden kunnen zien.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  13. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,043
    17,011
    113
    Eens.

    Geen inkijk in onze achtertuin, dus het zou ongestoord kunnen, maar heb er totaal geen behoefte aan. En zonnen doe ik überhaupt niet ;)
     
    Adje likes this.
  14. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,361
    30,652
    113
    Female
    Ik zou er geen probleem mee hebben, maar zie er absoluut het nut niet van.
    Die streepjes houd je toch, want met elk ander kledingstuk creëer je weer een nieuw patroon op je armen, bdnen, schouders of rug.

    Btw... dat stukje extra wat je dan bijbruint krijgt vervolgens toch niemand anders te zien dan jezelf en je man.

    Daarbij zou ik idd aanraden goed te smeren.
     
    Paardenbloem and brownielover like this.
  15. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    Ik zon sowieso niet ivm grotere kans op huidkanker. Maar dan nog zou ik niet topless gaan. Niet eens " om wat de buren zouden denken" want het is mijn tuin en ik maak uit hoe ik daar rondloop.

    Maar het idee DAT er iemand kan kijken, stiekem vanachter een gordijntje.... no thanks. Zie het helemaal voor me, buurman of buurjongen die staat te gluren en ondertussen zichzelf aan het helpen is:roflmao:

    Wij hadden een buurman die vroeger naakt in zn tuin lag. Wist ik alleen niet. Totdat ik als kind over de schutting hing om buurman te attenderen op de pakketbezorger voor z'n deur....:| trauma en durfde hem daarna niet meer aan te kijken :roflmao:
     
  16. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,667
    6,561
    113
    Female
    ... en die puberbuurjongen of buurman maakt foto's met mobieltje en voor je het weet ben je overal te zien op internet of staan er ineens tientallen puberjongetjes te geilen, brrrr.. nee dank je.

    Hier overigens geen probleem, groot perceel, weinig inkijk, maar ik zou het nog niet doen. Houd het sowieso niet langer dan een paar minuten in de volle zon uit dus ga zeker niet liggen zonnen.
     
  17. brownielover

    brownielover VIP lid

    Mar 9, 2009
    8,148
    3,026
    113
    Nederland
    Haha oh sorry ik ga stuk om je laatste stuk:roflmao:. Nouja als ik topless zou gaan is dit alleen onder schooltijd, zodat er geen kinderen door de deur komen haha.

    Het maakt mij opzich niet zoveel uit dat mensen mij zien. Maar mijn buren zijn heel erg.. hoe verwoord ik dit goed, netjes.:o: en dat is heel erg net verwoord. :pIk denk dat ik ze hiermee echt een trauma bezorg:roflmao:.
     
  18. brownielover

    brownielover VIP lid

    Mar 9, 2009
    8,148
    3,026
    113
    Nederland
    Ja die telefoons van tegenwoordig zijn wel een ding. o_O al verwacht ik eerder dat hij achterover valt van schrik dan dat hij z'n telefoon pakt.:roflmao:
     
  19. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    Dec 13, 2019
    13,006
    14,668
    113
    Female
    Ik heb juist graag witte randjes:D
    Dan ziet men dat ik met mijn blanke huid toch een lekker kleurtje heb. :roflmao:
     
  20. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,273
    17,149
    113
    Nee. Tuin is vrij toegankelijk. Hoop kinderen die tig x heen en weer lopen. En het boeit me niks dat er een stuk huid witter blijft dan de rest. Vind mn tieten sowieso al niet showwaardig, kleurtje veranderd er niks aan
     
    Zxcvb and jade2011 like this.

Share This Page