Hoi dames, Ik ben gelukkig gezegend met een erg gezond kindje, wat buiten wat verkoudheidjes nooit iets heeft gemankeerd...! En nu heeft hij waterpokken... Ik vind het zo sneu! Hij slaapt erg slecht, heeft koorts en natuurlijk jeukende blaasjes... Hoort er allemaal bij, weet ik. Maar toch moet ik er aan wennen dat hij er "gehavend" uit ziet... Zitten een paar flinke blaasjes bij namelijk. Ik heb al Kidsclin voor hem, dit lijkt hij wel fijn te vinden gelukkig. Maar nu mijn vraagje: We vertrekken morgen op vakantie. Heeft iemand de gouden tip zodat hij er zo min mogelijk last van heeft? Echt, ik heb zo met hem te doen haha, ik ben een redelijk no nonsense moeder, maar nu, pfff... Arm manneke! Zo even aan iedereen laten weten hoe zielig hij wel is! Dat lucht al op! Groetjes Guppie
Misschien talkpoeder of mentholpoeder? Dat helpt tegen jeuk en droogt in. Geen idee of het helpt bij waterpokken, maar wie weet?
Mentholpoeder is erg goed tegen de waterpokken. Zoals hier boven al werd gezegd drogen de waterpokken daarvan in. Ik zou even naar de drogist lopen!
Het is een heel karwei, maar na het badderen ELK plekje insmeren met sudocreme. Als het goed is zijn de meeste plekken de volgende dag ingedroogd. Kijk even op oma weet raad.nl, daar staat ook iets van een maizena badje, maar weet niet meer precies hoe dat ging. Er staan veel nuttige dingen op die site! Sterkte er mee!