Hallo forummers, Sinds dat ik en mijn vriendin lid zijn van dit forum volg ik het als man erg vaak en start soms zelf ook nog wel eens een forum om informatie in te winnen. Nu kon ik geen forum vinden waar aanstaande of huidige vaders bij elkaar zitten, alleen maar moeders en daarom wilde ik dit forum starten voor de pappies die hier hun vragen of algemene dingen kunnen neerzetten naar andere vaders! Misschien kunnen wij als mannen elkaar ook helpen en uitwisselen hoe hun dingen doen en hebben aangeleerd.. barst los zou ik zeggen!
Dat is zeker leuk... En toch zie ik hier nooit zoveel mannen op het forum. Ik weet dat mijn man niet op het forum wil, maar wellicht kan iedere vrouw bij het lezen van dit topic even vragen aan haar vriend of man of die bij het forum wil. Dat zou wel leuk zijn. Van wie ben jij de vriend? Of is dat geheim?
http://www.ikvader.nl/forum/ Het bestaat al wel maar blijkbaar praten mannen er niet echt veel.. Mijn vriend had daar ook ingeschreven, maar werd bijna niet geschreven..
mijn vriend bezoekt alleen forums over karpervissen en puchbrommers hij heeft wel n hele tijd meegelezen op n ander forum maar hij werd er gek van terwijl hij het las zag hij de schrijfsters over en weer kibbellen en kwekken voor zich dat ie maar snel afsloot
Ik denk dat je 1 van de 3 mannen van het hele forum ben. Ik hoop voor je dat er meer geschreven gaat worden, maar ben bang van niet. Hele poos geleden is er al eens een "mannen-topic" geweest, en dat was geen succes. Waarom niet lekker met de vrouwtjes mee kletsen in hun topics?
Oja, dat was volgens mij van Daddy J. Maar ik zie dat zijn vrouw al iets van 83 weken zwanger is. Die doet er dus niks meer mee. Die is vast ook afgehaakt toen er geen andere mannen bleken te zijn.
Alleen Jan de Moderator, en lalleman zijn hier actief denk ik. Volgens mij lezen de rest van de geinteresseerde mannen mee met hun vrouw, of laten ze hun vrouw t hier vragen...
@L4EVER Ik heb geen eigen account, ik doe gezellig met mijn vriendin, samen op 1 account Wij zitten samen op het forum rond te kijken naar topics of starten zelf topics met vragen. @brabbel1988 Zoals bij L4EVEr staat geschreven doe ik gezellig met mijn vriendin mee en reageer geregeld ook gezellig mee. @all Ik ben dit topic begonnen zoals ik al zei dat het misschien gezelliger is voor de mannen om zo bij elkaar te komen. Misschien moeten jullie als vrouwen dan maar de mannen meer aan het forum zien te krijgen, dat dit topic toch wordt gebruikt
Misschien is het een idee om de moderators te vragen of er een apart subforum voor (a.s) papa's kan komen
Volgens mij is dit ooit al eens ter sprake gekomen en toen deden ze het niet. Maar misschien nu wel? Dan word het misschien ook eens drukker onder de mannen als ze zien dat er een subforum is.
ja ik kan me voorstellen dat er wel veel mannen mee lezen, maar geen zin hebben om te reageren en met al die vrouwen mee te kletsen desnoods als proef, loopt het niet kunnen ze er weer mee stoppen toch
Nou mijn vriend zou het ook nooit doen als ik eerlijk ben. Die vindt fora helemaal niks en neemt er ook de tijd niet voor. Hij zit veel liever achter zn ps3 of speelt een spelletje op de laptop. Het enige forum wat ik ken waar veel 'mannen' actief zijn is een hiphop forum. En dan heb je nog fora zoals fok,partyflock enz maar een zwschapsforum is volgens mij gewoon niks voor mannen....
Ik heb het mijn man gevraagd... En die snapt niet waar die het over moet hebben.. Hij zegt; jij vraagt het dan toch wel? Oja, en ik zit ook al op het opel-forum Mannen zijn volgens mij niet zo spraakzaam in dit soort gevallen.. Gr. Carlien
Sterker nog... het subforum is er ooit zelfs al wel geweest. Helaas werd er bijna geen gebruik van gemaakt . Dat is de reden dat het subforum weer gesloten is. Maar alle heren: verzamelt u hier...! Ik hoop dat er zich meer heren aansluiten.
Toch niet echt een mannending denk ik Mijn vriend roept altijd als ie me weer s op zp ziet; ooohhw alweer op die zwangersite
mijn man was hier ook actief ooit. ook een van de weinige. Hij schreef gewoon met de vrouwen mee. subforum werkte niet en een apart lijntje hier ook niet. te weinig papas. maar er zijn altijd wel papas die in willen gaan op papa vragen gok ik.