Afgelopen vrijdag heeft de gynaecoloog een follikel over het hoofd gezien. Deze is vandaag rond 15.00 gesprongen. Om 15.45 had ik een echo en idd de gynaecoloog bevestigde dat hij net was gesprongen. Daarna bloedprikken om te kijken naar mijn LH waardes. Als ze gunstig zijn word ik morgen alsnog om 11.30 geinsemineerd. Dat is dus ongeveer 20 uur na mijn eisprong!!! Dat heeft toch geen zin?!?!? Of heeft iemand een soort gelijk iets mee gemaakt en daar is het wel bij gelukt?
In principe kan hij bevrucht worden tot 12 tot 24 uur na de eisprong, dus vrij laat is het wel inderdaad. Fijnste timing is tussen lh piek en eisprong zelf in. Ik zou deze cyclus overslaan als het om mij ging, tenzij je zaad van je partner hebt (en dus geen duur donorzaad), dan is het het proberen waard.
Het is het zaad van mijn man dus mocht ze morgenochtend aangeven dat ze het willen doen. Gaan we er toch maar voor. Want idd niet geschoten is altijd mis! Maar ergens voelt het zinloos omdat je toch wel op internet leest dat 20 uur erna eigenlijk vrijwel onmogelijk is