Vanmorgen werd ik wakker en had ik bij afvegen wat bloedverlies. Dit ging de hele ochtend en middag zo door. Het was een klein beetje, donker van kleur. Volgens de vk kon dit normaal zijn. Hoefde niks te zeggen. Einde van de middag begint het bloeden opeens flink door te zetten. Inclusief stolsels. Binnen een half uur was ik veel bloed kwijt. Na ongeveer een half uurtje werd dit ook weer minder. Vk geeft aan dat het nog steeds goed kan zijn, maar ik kan het me niet meer voorstellen. Heb geen krampen, blijf steeds nog wel wat bloed verliezen en soms links onderin de buik een zeurend gevoel. Morgen waarschijnlijk een echo om te kijken of er nog wat zit. Wat denken jullie? Iemand ook zoiets meegemaakt?
Echo maken dan weet je zeker iets. Hoeft indd niet miskraam te zijn maar bloeding door bijv cycte of hematoom etc.
Ik heb helaas 2x meegemaakt. Bij mij was het niet goed maar bij 50% van de vrouwen is het volkomen normaal en niets aan de hand. Dit kan dis gewoon! Houd ergste in je achterhoofd en blijf hopen! Sterkte morge
Ik heb sinds vanmiddag heel licht bloedverlies en had vorige week al positief getest. Vanavond nog een digitale test gedaan en nog positief. Ik ben enorm geschrokken, heb al 2 miskramen gehad en dan is bloedverlies toch iets waar je van schrikt. Ik heb mijn eerste echo pas op 28 juli dus word hier niet vrolijker van en heel onzeker. Het bloedverlies is heel nihil maar heb wel beetje krampen. Succes morgen Hopelijk krijg je een echo en kunnen ze je geruststellen.
Heel veel sterkte! Ik vreesde er al een beetje voor. Bloedverlies kan. Maar stolsels betekenen vaak geen goed nieuws. Wat ontzettend naar dat je dit mee moet maken.