De werkgever van m'n man komt met z'n collega's (totaal 5) binnenkort op kraamvisite en ze vragen nu wat we willen hebben. Wat kan ik nu vragen? Wil niet hebberig overkomen dus vindt het moeilijk om wat te noemen... Ik dacht zelf aan een mooi kinderboek. Jullie ideeën?
Kinderboeken waar ze wat inschrijven vind ik zeker leuk! Ik weet niet wat voor kleertjes je zelf koopt, maar ik vind voor mijn zoontje de zachte joggingbroekjes van de hema heel fijn. Zoiets in een grotere maat zou ik ook wel durven vragen en dan kunnen ze zelf nog bepalen of ze er meer dan één kopen of een bijpassend shirtje erbij of zo. Spulletjes die ook weer 'opgaan' vind ik ook fijn, hoef je iets lelijks ook niet eindeloos te bewaren, haha. Vraag je een zwitsel of balneumpakketje en dan kan een ander zelf bepalen hoe gek hij het maakt.
Op mijn werk wordt het vaak een pakket met kleine cadeautjes en daarbij een cadeaukaart. Dat lijkt mij ook super handig Van hema bijvoorbeeld, kun je uitzoeken wat je mooi vindt en nodig hebt!
ik heb daarvoor op lijstje.nl een overzichtje gemaakt met allerlei cadeautjes in verschillende prijsklassen. Ook staan daar bijv. cadeaukaarten tussen met daarbij de vermelding wat we ervoor willen aanschaffen. Bijv. bon van prenatal als bijdrage voor tripp trapp/grotere autostoel. Maar er staan ook drinkbekers met rietje op, of een bijtring etc. iedereen vond dit de vorige keer handig. en ik heb uiteindelijk maar 1 cadeau dubbel gehad.
Hier ook een lijstje klaar staan op lijstje.nl . Vooral voor mensen die wat verder af staan vind ik dat erg handig. Naaste familie en vrienden weet van het lijstje af en geven deze dan ook tegen die tijd door aan bijvoorbeeld ooms en tantes. Ik ga dit ook aan een collega doorgeven, dan weten die ook van het bestaan af Overigens vind ik een kinderboek/Voorleesboek ontzettend leuk om te vragen en te krijgen! Je hebt zoveel verschillende prijsklassen, dat daar altijd wel iets bij zit. Dus bijvoorbeeld een boek van een paar euro van de Kruidvat, tot een dikke van Jip en Janneke ofzo! Ook verzorgingsspulletjes zijn altijd goed, zeker als je een bepaald merk door kunt geven. Ivm allergieën hier bijvoorbeeld liever geen Zwitsal!
Wij mochten steeds iets kiezen voor 30-35 euro..De laatste keer hebben we gevraagd om zon lamp die muziek maakt en sterren projecteert op de muur of plafond. Fijn cadeau wat zeg maar beetje luxe is en dus niet in je standaard uitrusting voorkomt.. Maar wel erg leuk om te hebben. Ohja en we kregen bij elk kindje ook een badjasje met diens naam een leuke herinnering voor later.
Wij kregen best veel, een fietszitje van bobike en 2 grote speelgoeddingen. tweede keer enorme luiertaart en 50 euro shoptegoed. Oh ja en de oudste kreeg ook van alles!
Wij hadden een flesverwarmer met autoladerbgevraagd (mijn familie woont niet dichtbij, zal je zien dat je in de file staat en zoonlief moet eten), maar dat zat volgens de baas onder het budget, uiteindelijk hebben we babyfoon, flesverwarmer, muziekmobiel en een set kleertjes gekregen. ja, hij is verwend!
TS Wat heb je uiteindelijk gekregen? Ik kreeg vlak na de geboorte een bos bloemen opgestuurd en een gegraveerd besteksetje. Toen mijn manager en teamlead op kraambezoek kwamen kreeg ik een kaart van al mijn collega's en een bon van de prenatal ( er was een inzameling geweest onder collega's, zo gaat dat altijd bij ons)
Van mijn werk mocht ik bij de oudste iets uitzoeken van 50 euro. Dat is toen de v tech 3 in 1 zebra geworden. Ze was toen al een half jaar dus heel veel hadden we al. Maar een erg leuk kado! Bij de jongste kregen we twee mooie voorleesboeken, waaronder dikkie dik met een grote dikkie dik knuffel. Van mijn vriend zijn werk mochten we ook 'wat duurders' vragen. Toen hebben we een geboorteklok gevraagd (klok van geboortekaartje) maar blijkbaar was het budget nog niet op want kregen er nog een behoorlijke cadeaukaart van de hema bij. Als het budget echt onbekend is zou ik inderdaad een mooi boek vragen of een tegoedbon van hema of prenatal.
Hier ook lijst (wilgraaghebben.nl) gemaakt met cadeautjes in alle prijscategorieen. Ik wilde geen kleertjes en geen knuffels en vond dit ideaal. Was superblij met speelgoed en mooie boeken
Ik heb een houten loopfietsje gevraagd Kost 60 euro, ze zamelen geld in met circa 20 man. VOrige keer hadden ze voor mijn collega bijna 200 euro geloof ik. Dus me dunkt, die fiets kan er vast wel vanaf Verder vind ik dat lastig... weet niet hoe ze dat normaal doen. Vaak zamelen we bij ons op kantoor tussen de 2 en 5 euro per persoon in, sommigen doen er zelfs 10 euro in.
De collega's van mijn vriend hebben toen bij beide kinderen een gegraveerd bestek setje gedaan. Met daarbij een Hema cadeau kaart. Dat doen ze bij alle collega's die kinderen krijgen.