Weet iemand wat de inhoud is van de pittenzakken die ze altijd met de gymles gebruiken. Ik weet dat er geen echte pitten in zitten, maar wat wel? Of heeft iemand een goed idee wat ik erin kan doen, ga ze zelf maken nl...het kan geen natuurlijk materiaal zijn of iets van bonen oid, want ze moeten in de wasmachine kunnen.
Volgens mij zitten er plastic bolletjes in. Geen idee waar je die kan krijgen. Je zou er strijkkralen of andere kleine plastic kraaltjes in kunnen doen.
Ik heb ze nooit opengemaakt, maar de pitten bij ons op school zijn groter dan erwten maar kleiner dan kersenpitten. Ik heb ze ook wel met rijst gevoeld. Als je wilt kunnen wassen zou ik haast met een binnenzakje en een klein slootje gaan werken.