Ik vind het heerlijk zo! In de winter een uur extra erbij en in de zomer altijd weer fijn langer licht. Voor mij hoort het echt bij het begin van de lente/einde van de zomer. Maar ik heb er dan ook geen last van, de kids ook niet. Is 1 dag een beetje vreemd maar dan gewoon normaal.
Van mij mag het zo blijven, dus 2x per jaar wisselen. Maar als er toch voor wordt gekozen om de tijd niet meer te verzetten, dan kies ik absoluut voor 100% de standaard tijd ("wintertijd" dus). Ik moet er niet aan denken dat we in de winter "zomertijd" hebben. Dat betekent vele maanden lang heeeel lang donker 's ochtends, dus ook als de kinderen naar school moeten. Er zullen in die maanden ongetwijfeld veel meer ongelukken gebeuren wanneer kinderen/scholieren 's ochtends naar school fietsen. Maar in de zomer een uur eerder donker 's avonds is natuurlijk ook niet leuk. En al om 4 uur licht. Nee, laat het maar gewoon zoals het nu is. Prima zo.
Mag van mij zou blijven, wij en de kids hebben nooit last van dat ene uurtje schakelen. Maar met kiezen zou ik absoluut voor zomertijd gaan. Lekkere lange avonden
Precies dit, Ik denk dat dit erg ongezond is voor veel mensen. De klok verzetten eigenlijk al. Ik heb er zelf niet echt last van, maar heel veel mensen wel. Zomers is het 's avonds toch al langer licht. Nóg een uur langer zijn we nu gewend, dus vinden we prettig, maar is echt niet persé nodig.
Dit inderdaad, ik snap niet zo goed waarom het per se terug moet. Ik zie in mijn omgeving ook echt geen mensen die er zoveel last van hebben. Ik vraag me af als hier een referendum over kwam of de meerderheid het niet liever gewoon zoals nu wil houden in Nederland.
Als we 1 tijd gaan hanteren dan aub de wintertijd. Voor iedereen die denkt aub zomertijd want dan kan ik langer in de tuin zitten:
Zo heb het "live" meegemaakt de wisseling van de tijd (niet dat ik daar nu zo blij mee ben haha ik wil slapen!!) Voor mij hoeft het niet zo, die wisseling 2 keer per jaar. Zoon en ik hebben er beide last van. Maarja echt een ramp is het ook weer niet. Is voor beide wel iets te zeggen denk ik
Gewoon lekker zo laten en als het moet veranderen dan de wintertijd hanteren. Moet er toch niet aan denken dat het in de winter pas om 10 uur licht gaat worden, nog meer mensen aan de AD Ik heb er ook geen last van en de kinderen ook niet, vraag me ook weleens af of het bij velen niet een beetje tussen de oren zit dat je daar zoveel last van moet hebben
Haha, ik heb de wisseling ook meegemaakt voor t eerst in mn leven leuke aan kleine kinderen hebben. Naja eigenlijk niet, want kon daarna niet meer slapen en voel me nu echt een wrak. Dat heb ik altijd nadat de tijd is verzet. De dag erna is dat al weer weg en dus hoop ik dat het blijft zoals het nu is! Ben wel heel benieuwd of onze jongste nog anders gaat reageren vandaag. Onze oudste heeft er nooit last van gehad. Ik doe ook altijd alsof er niks is gebeurd en dat helpt bij hem gelukkig goed.
Ik heb er serieus last van, vooral van winter naar zomertijd. Dat zit echt niet tussen mijn oren, het voelt als een jetlag echt heel vervelend. Maar als je zelf ergens geen last van hebt en dat kan van alles zijn, is het misschien moeilijk om je voor te stellen dat dat echt niet voor iedereen geld
Ik geloof best wel dat mensen er last van kunnen hebben maar kom op het is 1 uurtje. Heb je dat dan ook als je ergens met vakantie ben en je hebt daar een uur tijdsverschil? Mijn man reist veel en heeft soms te maken met 10uur tijdsverschil en daar heeft die de ene keer meer last van dan de ander keer maar natuurlijk niet te vergelijken met 1 uurtje.
Dan is het echt niet tot 10u donker. Hooguit tot 9u. En ik ben een buitenmens, dus ja zomertijd is veel en veel fijner. Zou er niet aan moeten denken dat het in de zomer al om 4u licht is en om 21u weer donker.... daar heb je helemaal niets aan. Denk dat veel mensen last van depressies zouden krijgen