Je had vroeger ook van die ijsjes in clown vorm met chocolade als hoedje en een kauwgombal als neus. Die von dik ook altijd zo lekker.
Choba chocoboter bestaat nog steeds, verkrijgbaar bij plus @ leonizzie: jij bedoelt lik-koekjes, bestaan nog steeds hoor Bij Bas en Coop te koop Ik kan me zo gauw ff niets voor de hand halen wat is echt mis uit de kindertijd
Die koekjes van Fabeltjeskrant, meneer de uil ed, moest je dan in een rond koekje prikken. Dan bleven ze staan. Trouwens, ik net naar Dirk, kijken voor champagnepil. maar nee hoor, hier niet! Dus maar Punica gekocht!
likkoekjes haalde ik een jaar geleden nog bij de C1000 choba is bij de super de boer nog verkrijgbaar
Die Wrigley kauwgom, kom je ook haast nergens meer tegen. Die plakjes kauwgom in zilveren papiertjes en een groene papiertje daarweer omheen. Kom het heel af en toe in van die goedkope snoepwinkels tegen of in het buitenland.
Ja precies, en de meeuwenflatsen ofzo. Die smultietjes hebben we nog wel eens voor mijn opa gekocht ! We hadden het er laatst nog over dat die dingen niet meer verkrijgbaar zijn, helaas! Likkoekjes (die ronde met gekleurd laagje), kun je geloof ik bij de Wibra halen. Koetjesrepen bij de Aldi ofzo. Of die smurfenkauwgom, waarbij je van het papiertje er omheen zo'n smurfentattoo op je arm kon maken. Likken, plakken, drukken en dan wel even stilhouden, waar ik niet altijd het geduld voor had en vervolgens zo'n misvormde smurf op mijn arm had.
Jaaa....die echte ouderwetse pastachoca, heerlijk! Dat was bijna stroop, zo dun. Maar helaas, inmiddels al net zo dik (en NIET lekker) als alle andere pasta's.. En wat te denken van die ouderwetse pakjes Stimorol kauwgum, zijn tegenwoordig ook van die drukpakjes met een totaal andere smaak. En wij hadden een melkboer, kaasboer en eier/fruitboer die langs huis kwam verkopen, dat zie je in de steden volgens mij ook helemaal niet meer! De pakjes Tjolk met een Koe op het pakje melk en volgens mij een Aap op de banaanversie.....leuke pakjes waren dat, een succesje op school! En wij haalden vroeger bij zo'n kneuterig drogistje naast school mintnopjes. Die waren dan in vier kleuren, Rood, Blauw en Groen als mint, (heet heter heetst) en geel had een citrussmaakje...heb er hele zakken doorheen gevroten! (ze zijn er nog wel, maar voor mij was het even een "vergeten" product...
Wat zou een kind anders bedenken? het wasmiddel dat zo lekker rook? de dreft die zo goed was? dat had je als kind natuurlijk niet door..
Beide nog verkrijgbaar, ik zit nu een zak dummies weg te werken en afgelopen zomer hadden wij joekels. Ik geloof van bij de JUMBO
Weet niet of ze al genoemd zijn: fireballen (de rode waren het heetst volgens mij) En van die puntijsjes met zo'n kauwgombal onderin
Oasis is echt heel goor en lijkt totaal niet op Punica. Punica hebben ze bij de Jumbo, maar niet meer in de glazen flessen maar in pakken of plastic flessen