Ik doe de flessen niet in de vaatwasser, maar was ze dagelijks af en kook ze daarna uit. Maar is dat eigenlijk nog wel nodig? Ze is nu 8 maanden.
Nee, dagelijks uitkoken of überhaupt uitkoken is niet meer nodig. Goed heet afwassen en daarna goed laten drogen is voldoende. Ze mogen overigens ook gewoon in de vaatwasser op de hoogste stand.
Hmm oke. Ik weet dat ze in de vaatwasser mogen en dat heb ik een tijd gedaan, maar uiteindelijk nieuwe gekocht omdat ze er zo vies uitzagen door de vaatwasser. Doe ik dus niet meer.
Wij wassen de fles met afwasmiddel na elk gebruik en 1x per dag doe ik de fles in de magnetronsterilisator.
Ik kook de fles eigenlijk nooit uit! Na elke voeding was ik hem goed met een sopje en zet hem dan in een sopje met heel heet water weg tot de volgende voeding.
Ik kook de fles 1 keer per week uit. Na gebruik gewoon in heet sopje wassen en laten drogen. Voor gebruik dan weer even omspoelen
Als je alleen afwast is wel het advies om de fles uit te koken. Ik ga ook maar wat minder vaak uitkoken.
Ik was de flesjes af met heet water en afwasmiddel. Uitkoken doe ik niet. Soms als het uit komt gaan ze mee de vaatwasser in. Doe vooral waar jij je goed bij voelt.
Die kalkaanslag is echt een crime. Hebben jullie daar ook zo'n last van? En een flesje afdrogen gaat bijna niet,kost me ook teveel tijd...
Mijn kraamverzorgster gaf als advies tegen de kalkaanslag om af en toe de flesjes even uit te koken met een klein scheutje azijn.
Baby 5 maand. Ik kook 2-3 keer per week uit. Andere dagen spoel ik de fles na iedere voeding met heet water (dus geen sopje met afwasmiddel tussendoor).
Pff niet vaak. Ik doe ze na de voeding even goed afspoelen en borstelen. En dan paar keer per week echt goed (alles uit elkaar etc) en ik denk 1x per 2 weken in de sterilisator.
Ik deed ze ook altijd met goed heet water en afwasmiddel schoonmaken toen ze kleiner was. Haalde wel consequent alle onderdelen uit elkaar. Eens in de zoveel tijd uitkoken en als ze ziek was kookten we wat vaker uit. Spoelde ze na het het afwassen om met schoon water en dan op schone theedoek of stuk keukenpapier laten drogen.
Ik heb ze een keer in de vaatwasser gehad maar hij kwam er rood uit... hadden spaghetti gegeten die avond. Vond het er een beetje smerig uitzien dus tegenwoordig was ik ze af in een sopje. Dan met goed heet water afspoelen en aan de lucht laten drogen