Hoi allemaal, eindelijk mogen beginnen met het IUI traject! sinds donderdag begonnen met spuiten van Gonal f 50ie. Gister en vandaag weer krijg ik vlak daarna een raar gevoel in mn tong. Beetje of dat het verbrand is, hij is verder niet dik of iets aan te zien. Kan er niks over vinden in de bijsluiter of het internet. Iemand hier die er van gehoord heeft of last van heeft? ( ga morgen sowieso maar even bellen met het zkh, maar even benieuwd!)
Geen ervaring met Gonal F maar lijkt me wel vervelend. Goed dat je morgen even belt. Succes met dit traject
Ik zou sowieso even bellen. Misschien dat je allergisch bent? Of misschien is er niks aan de hand maar daar kunnen ze in het zkh het beste over oordelen succes!
Het kan een allergische reactie zijn, zeker als je tong opzet. In de meeste gevallen krijg je dan meer klachten, zoals galbulten, een opgezet gezicht/lippen, jeuk, rode uitslag. Goed in de gaten houden en voor de zekerheid morgen overleggen met de gyn. Succes!
Ik heb vanmorgen gebeld om het voor te leggen maar ze hadden er in eerste instantie nooit van gehoord. Na verder overleg en research ben ik vanmiddag terug gebeld en blijkt het sporadisch voor te komen. Mag doorgaan maar moet goed opletten op de tong niet dik word en of ik benauwd word. Ben erg benieuwd en vind het toch ook wel vervelend en beetje eng..
Hoe gaat het nu met je Chubbie??? Ik begin vrijdag met gonal f te spuiten en ben een beetje geschokken van je verhaal!
Hoi MAO, niet van schrikken hoor! ik ben echt een zeldzame uitzondering haha.. Ik gebruik het nu een week en dat gekke tintelende gevoel in de tong blijft wel maar ik wen eraan. verder de eerste dagen wat hoofdpijn gehad en ja je merkt dat je hormonen spuit, lekker schommelende stemmingen maar niks vervelends verder! kom vast goed! hoeveel ga je spuiten? de pen is trouwens echt makkelijk in gebruik!