Ik heb gisteren gehoord dat mijn Amh waarde te laag is 0.7 en ik ben 26 jaar. Wie heeft dit ook en wat staat me te wachten. Wie kan me helpen aan info en misschien positieve verhalen....? Als die bestaan. Heb pas 11 maart een afspraak en dan hoe ik pas hoe of wat dus nu veel onzekerheid.
Waar ben je onder behandeling? In Dusseldorf wordt er dan aangeraden om dhea te slikken gedurende aantal weken. Er zijn zeker nog wel mogelijkheden, je bent wel al gauw aangewezen op ivf voor zover ik weet! Sterkte! Ik wacht nog op de uitslag van mijn amh, die is waarschijnlijk ook verlaagd..wij zitten in de mmm vanwege sterk verminderd zaad, maar bij mij is t ook niet helemaal goed..
Vergelijkbaar verhaal van mij: ik was 25 toen ik te horen kreeg een AMH van 0,68 te hebben. Ik ben daarna moeder geworden van een kindje, dankzij IVF. Dus dat is een aardig hoopvol bericht dacht ik zo Al krijg je helaas nooit garanties op basis van de ervaringen van een ander.. Helaas! Waar ben je onder behandeling?
Bedankt voor jullie reacties. Ik ben nu in Rotterdam maar dat is absoluut niet op de hoek. Dus wil met de professor of de behandeling ergens anders ook kan plaats vinden. Jullie goeie tips we gaan voor het beste ook al is het ver weg. We hebben alleen telefonisch de uitslag gehad dus geen idee waar we aan toe zijn. Hij wilde ook niet meer vertellen via de telefoon.
Rotterdam heb ik ook gezeten, daar vinden ze AMH enzo onzin (het EMC in ieder geval). Wij zijn uitgeweken naar Gent (ondanks dat mijn AMH in mijn geval goed bleek te zijn maar het EMC mij even vertelde dat ik 'oude' eitjes had zonder onderzoek), maar hoor ook veel goede verhalen over DD. Wat ik heb gedaan is beiden sites bekeken, plussen en minnen beschreven en toen een keuze gemaakt. Die keuze is voor ieder stel persoonlijk. Succes!
In Nederland nemen ze je AMH niet op veel plaatsen serieus. Ik zou je het buitenland aanraden. Gezien mijn handtekening, kan ik je Dusseldorf aanraden. Gent lukte het ook niet met mijn amh waarde en mijn reactie daardoor op de stimulatie. Twee pogingen zijn afgebroken door een gebrek aan follikels. In DD zit een arts die hierin gespecialiseerd is... Succes meid! Als je nog iets wil weten, vraag maar raak!
Hier een AMH van 0.73. Uiteindelijk in Dusseldorf bepaald, omdat men in Nederland niet geloofde dat het mislukken van al onze IVF pogingen aan mijn eitjes kon liggen ( nog jong, genoeg reactie op stimulatie, bla bla). Uiteindelijk bleek dit dus wel degelijk het geval te zijn. Met het zaad van mijn vriend is niets mis. Ik ben DHEA gaan slikken en zie mijn onderschrift.... Succes!
Bedankt voor de reacties. Nog een vraagje wat is DHEA precies wat doen het. En wanneer geeft dat meerwaarde. Als ik het een beetje lees werken ze in nl niet met DHEA..? En kan je zomaar in dd terecht of heb je dan een verwijzing nodig?
Dhea wordt in nederland idd niet gebruikt. Het is een hormoon dat de kwaliteit van de eicellen kan verbeteren. In DD wordt het veel voorgeschreven. Je kan het via internet bestellen. Mijn dhea waarde was erg laag en deze poging heb ik het ook gebruikt. Bij de start was mijn waarde precies goed. Voor DD heb je wel een verwijzing nodig. Deze mag van je huisarts zijn. In welk traject zitten jullie?
Ik heb gewoon het contactformulier van DD ingevuld en toen ik terug werd gebeld een afspraak gemaakt. Zonder verwijzing dus. Voor je verzekering zou het misschien wel nodig kunnen zijn; wij moesten het toch zelf betalen. Als je googled op IVF Dusseldorf DHEA vind je wel een artikel van de kliniek zelf.
Bedankt voor jullie reacties. Wij horen 11 maart officieel meer hebben alleen het slechte nieuwe telefonisch gehad. Ga er vanuit dat het nu of nooit is en direct IVF. Toen nu toe neemt erasmus mc ons heel serieus maar dat komt denk ik ook omdat zij jet onderzoek hebben gedaan naar groeiremmers en vruchtbaarheid die kk heb gehad als kind. Zij hebben op hun initiatief ook amh geprikt zelf daarvoor nog nooit wat van gehoord. We proberen hoop te houden maar lijkt toch erg lastig te worden allemaal.
Er zijn ziekenhuizen welke dames toch eerst met IUI of Clomid laten klooien ondanks een laag AMH. Dit zeg ik niet om je bang te maken, maar om je alert te maken. Mocht jouw ZH dat jou ook willen laten doen... Grijp dan in en ga daar niet mee akkoord. Wederom niet om je bang te maken, maar je moe niet je tijd gaan verspillen maar direct in actie komen. Veel succes en geluk gewenst!!
Ik heb ook een laag AMH, zie handtekening. Vorig jaar onderzoek naar laten doen omdat mijn oma en moeder beide voor het 40e levensjaar defintief in de overgang zaten. Ik moest stoppen met anticonceptie voor de testen, daaruit kwam 0.7 amh en de rest in orde. De gynae raadde ons aan om zwanger te gaan worden in de slaapkamer thuis. Blijkt nu best een rare aanbeveling. Dat proberen lukt al een jaar niet, nu gaan wij intakes in voor behandelingen. Ik ben me vanmorgen meteen gemeld in DD waar we eind juni mogen komen. Een jaar geleden ging ik gewoon met het nieuws naar huis van ach, alles goed, alleen wellicht wat opschieten met kinderen maken. Mijn moeder heeft ondanks POF van haar 24e tot 29e 4 kinderen gekregen en mijn POF tante eveneens 4 tussen haar 30e en 35e. Inmiddels ben ik zo gerust niet meer...
Ik ben heel benieuwd naar maandag. Ik hoop toch echt wel dat ze wat gaan doen. Moet er niet aan denken dat we zo weer naar huis worden gestuurd. Wel vertelde de professor de vorige keer als het niet goed is er maar 1 oplossing en wel ivf. Klaasje82 zijn jou moeder en tante spontaan zwanger geworden of met een behandeling? Eind juni dd lange wachttijd zeg.
Mijn moeder en tante hebben nooit behandelingen ondergaan om zwanger te worden. Vandaar dat ik er dus heel relaxed in stond toen ik ook de POF diagnose kreeg. Inmiddels dus niet meer... Eind juni duurt inderdaad nog wel even, ik heb goede hoop dat we misschien toch eerder mogen komen.
Hey! Herkenbaar jouw verhaal...hier ook een lage amh van 0,9. Was even schrikken maar ons werd verteld dat je pas meer weet als je de kwaliteit van de eitjes weet. Daarom zijn we gestart met ivf en daaruit bleek dat er voldoende goede eitjes waren. Ik ben nu 12 weken zwanger (na 1 x ivf de eerste cryo tp) en het gaat hardstikke goed!! Een positief verhaal dus, ik hoop dat je er wat aan hebt en dat het voor jou ook zo voorspoedig gaat verlopen! Ik heb me onwijs zorgen gemaakt maar achteraf ben ik toch nog snel zwanger geworden en vond ik het traject niet eens zo intensief. X ava
Hoi @ava123 gefeliciteerd! Idd een heel positief verhaal. Erg fijn om te horen! Wij gaan april/mei starten met IVF lang schema radboud. Waar ben jij behandeld gewoon in Nederland? Waren jou eicellen a kwaliteit? Lekker van genieten!
Hey, Ik weet alleen dat er een aantal van de beste kwaliteit waren...is dat dan A kwaliteit? Artsen gaven aan dat een lage AMH kan betekenen dat de eicelvoorraad al flink is geslonken en dat dit ook iets over de kwaliteit vd eitjes kan zeggen. Maar dat hoeft niet zo te zijn. Vooral met ivf kan het ineens snel gaan. als er een paar goede eitjes zitten en het deelt mooi dan kan een zwangerschap ineens snel gaan! ik ben eind oktober met hormonen begonnen en nu bijna 14 wkn zwanger. Wij zijn in Utrecht geweest voor de behandeling. Ben je al gestart met hormonen? Groetjes, Ava
Ava, wow wat een droomverhaal heb he! Toch 'zomaar' de eerste poging zwanger! Hier ook laag amh, 0,2. Daardoor en door dichte eileiders, endometriose en geen partner meteen icsi gedaan. Helaas maar 1 follikel.. Wel een eitje en een terugplaatsing.. Maar helaas stopte het daar. Ik heb eind april weer gesprek in ziekenhuis en ben me aan het ' voorbereiden' op feit dat zij misschien niet verder willen??? Nietjes, Ik overweeg o.a ook het radboud ziekenhuis. Hoe is jou ervaring tot nu toe daar? Wat voor schema heb je precies en met welke hormonen? ( en hoeveelheden)