Rond de 15 volwassenen en 2 kinderen, ons gezin niet meegeteld. Zijn gewoon grootouders, overgrootouders, zussen en schoonbroer, tante en oom (soms hun kinderen), neefje en nichtje, peter en meter. Misschien vanaf dit jaar ook kinderfeestje met de kindjes uit zoonlief zijn klas. Hangt er wat van af of hij ook moet gaan. En dan gewoon een springkasteel in de tuin, pannenkoeken in de namiddag en die kinderen zijn al gelukkig
Zie veel reacties met een opsomming van de familie die komt... Maar jullie (eventuele) vrienden willen toch ook gewoon de verjaardag van je kind komen vieren?? Ik kan echt niet tegen m'n vriendinnen zeggen dat ze niet welkom zijn Wij hebben hier dan ook altijd een volle bak. Minimaal 35 volwassenen en 25 kinderen. Ben allergisch voor de bekende Nederlandse 'in-een-kringetje-zitten-visite' Hier dus een paar sta tafels om alle mensen kwijt te kunnen in huis.
Dat verschilt hier tussen de 40-80 man Uiteraard vier ik dat niet thuis, maar huur ik daar een zaaltje voor. Voor mijn en mans verjaardag niet, dan hebben we veel minder mensen, een stuk of 20, maar voor de kinderen pakken we wat groter uit, ze vinden het super!
Hier rond de 30-35 man en kids. Alleen het is nooit super druk, iedereen komt altijd verspreid over de dag door en als het vol oogt dan is het een soort van aparte etiquette dat de eerste die gekomen is ook dan weggaat.. of de mensen die geen zin meer hebben. Hier past echt maar max 12 man in huis en dan zit het stampvol.. maar toch lukt het ieder jaar..
Onze vrienden vieren het eigenlijk allemaal onder familie. Nu, als ze willen komen, ze zijn welkom. Dat weten ze ook wel, maar ze laten het liever voor de familie.
Wij zitten meestal rond de 30 volwassenen en 10 kinderen. Het grootste gedeelte is vrienden, wij hebben allebei een hele kleine familie. Ik nodig ook niet iedereen uit hoor, het moet vooral leuk zijn voor de kids. Dus mijn stap/eet vriendinnen komen niet, maar vooral de stelletjes waar we veel mee optrekken. Een hele drukke verjaardag vinden mijn kinderen in ieder geval niet leuk, het moet een beetje overzichtelijk voor ze blijven.
Hier ook en blij toe, heb zelf ook geen zin om al die kinderverjaardagen van vrienden af te lopen, andersom gelukkig net zo. Ik ga alleen naar de verjaardagen van de kinderen van mijn beste vriendin en zij naar de verjaardagen van die van ons.
Wij vieren het alleen met de gezinnen en de overgrootoma's. Als iedereen er is zijn we met 16 volwassenen en 6 kinderen (van 0 tot 4 jr). Vinden we meer dan genoeg en ook voor ons zoontje zijn dit meer dan genoeg indrukken zo.
Wij vieren volgende maand Johns verjaardag en er komen, ons gezin niet meegerekend 13 volwassenen 5 kinderen Als er niemand afzegt
hier weinig familie. ikzelf heb geen broers zussen en mn man heeft er geen contact mee. eveneens met schoonouders. hier is het dus mijn vader en moeder. een oom en tante ( peter/meter) nog een oud oom en tante, een neef en onze oppas en haar vriend. soms komen de kinderen van peter en meter ook mee maar dat zijn alweer pubers dus hebben niet altijd zin en tijd. ik vind het druk genoeg zo en mn kinderen ook. ik vier het altijd voor alle drie tegelijk omdat ze vrij dicht op elkaar zitten. twee vriendinnen met hun kinderen komen gewoon op de dag zelf. het grote feest doe ik altijd op een zondag
Bij ons zijn er meestal zo' 40 mensen (incl. ons gezin van 4), waarvan het meerendeel volwassen is (hooguit 6 kinderen met de onze erbij).