Ik weet even niet meer wat ik moet doen. Onze peuter klom tijd geleden uit haar ledikant en hebben we een peuterbed gekocht. Hierin ging het eigenlijk de eerste 2 weken goed maar sindsdien slaapt ze op de grond. Heb een paar keer haar geprobeerd terug te leggen maar dan schiet ze wakker en wil ze helemaal niet meer slapen. Moet ik dit gewoon vol blijven houden met als gevolg dat ze echt slaap te kort komt met de gevolgen van dien of laten liggen. Nu is het zomer dus is het laatste niet zo erg maar als het zodadelijk winter wordt is dat toch niet zo heel grappig.
Moeilijk want je wilt graag dat je kind gewoon in bed slaapt. Denk dat ik ervoor zou kiezen om haar voor nu gewoon op de grond te laten slapen zodat ze lekker haar slaap pakt en het af te wachten tot het wat kouder wordt. Kan natuurlijk zomaar dat de grond in eens niet meer zo lekker ligt als het kouder wordt en ze zelf weer voor haar bed kiest en anders dan toch maar de strijd aangaan.
Ik zou het matras vanuit de ledikant naast haar bed leggen en het even laten gaan. Als het koud wordt, wordt ze vanzelf wakker van de kou en zal ze liever in een warm bed willen liggen.
Denk je dat ze op de grond ligt omdat het anders te warm is? In dat geval zou ik me geen zorgen maken over de winter, dan gaat ze vanzelf in bed liggen. Ik kan me trouwens herinneren dat toen ik klein was ik een fase had dat ik graag onder mijn bed sliep Ook dat is gelukkig goed gekomen