Wie weet er een leuk kado voor onze dochter die bijna 3 wordt. Vorig jaar kreeg ze een loopfiets van ons. Daar gaat ze nu sinds een paar weekjes als een speer mee. Afgelopen jaar niet naar omgekeken dus. Wij vonden het nu dus een beetje jammer om haar nu een gewone fiets te geven terwijl ze nog zoveel plezier beleefd aan haar loopfiets. Dacht misschien aan een step, iemand ervaring met die dingen? Of zou dat ook weer zonde zijn?
Onze dochter van 3,5 gebruikt haar step heel veel! Of een fietsje met zijwieltjes? Wordt hier ook dagelijks gebruikt. Verder speelt ze veel op de trampoline, met klei (er zijn ontzettend leuke sets van Play Doh), magic sand, playmobil, poppen/baby Born en Barbies. Ook knutselen (knippen, verven, plakken, play mais) vindt ze erg leuk.
Dingen voor buiten? Trampoline, spelletjes, watermat.. Onze jongste krijgt een kinder picknicktafel. Staat nu in de folder van gamma dacht ik.. of karwei haha Onze oudste is in de winter jarig. Kreeg vorig jaar van ons ook een loopfietsje. Verder heeft ze veel knutselspul gehad, cd speler met microfoon en dvd van 2 kleine kleutertjes van Jan en Monique Smit. Die zingen ze al helemaal mee inmiddels.
hier krijgt ze morgen voor haar 3e verjaardag n cdspeler en cd.. ook cds van oma gehad.. ze vraagt al heel lang om haar eigen muziek..
Ik zou dan inderdaad ook niks fiets-achtigs geven. Iets voor buiten verder? Weet niet hoeveel ruimte jullie hebben, maar iets wat je op de tuinslang aan kunt sluiten?