Hallo, mijn meisje word alweer bijna 1 nu twijfel ik tussen ene loopfiets of een driewieler met zo'n duwstang wat zou nou leuker zijn? En verder wat is een handige tijd om te vieren? hoe doen jullie dat ivm met slaapjes nog. ze slaapt meestal van half 10 tot half 12 en half 3 tm half 5. gewoon er tussen in plannen bijv van 1 tot 4? met dat ze misschien iets kan rekken? hoe deden jullie dat?
Ik twijfel nog steeds tussen loopfiets en driewieler Wij hebben gewoon tussendoor gepland. Met uitloop voor bezoek, maar toen ging DL dus naar huis en naar bed. Ook omdat DL alles nogal intensief beleefd, die blijft gegarandeerd wakker als er iets gaande is (en ik zag onze nachtrust alweer verdwijnen).
Wij hebben het bij dochter van 3-5 gevierd en bij zoon van 10-12. 2 uurtjes is meer dan zat voor je dreumes. Als ik naar mijn dochter kijk zou ik voor een driewieler gaan. Sinds vorig jaar zomer hebben we er een loopfiets bij (2 jaar) en daar begon ze echt aan het einde van de zomer pas goed op te 'fietsen'.
Haha wow die slaapt nog veel, lekker hoor. Zl doet 1slaapje net na de lunch ongeveer, dus visite komt daarvoor en daarna.
Mijn dochter sliep toen nog maar een keer. We hebben het toen gevierd van 15u-17.30u. Die nacht heeft ze heerlijk geslapen, geen last gehad van prikkels.