Mijn vriend is 17 juni jarig. Nu weet ik dus sowieso nooit wat ik voor hem moet kopen als cadeau. Elk jaar weer een dilemma. Omdat hij bijna vader wordt wilde ik dit jaar een cadeau wat te maken heeft met ons kleintje... (zo voelt hij zich meteen betrokken). Dit jaar leek het mij dus een leuke verrassing om een pretecho te regelen en hem daar naartoe te nemen. Echter, ik ben tegen die tijd al 32 weken zwanger. Is een pretecho dan nog wel mogelijk... En zal hij zo een pretecho geweldig vinden, ik heb naast mijn eerste termijnecho en 20 weken echo geen andere echo laten doen dus weet niet hoe zo een pretecho is om mee te maken.
Ik heb precies dezelfde verrassing gedaan voor mijn vriend. Ik was toen wel 26 weken zwanger. Ik weet niet precies waar je woont. Maar in Amsterdam zit een heel goed echocentrum. Hij neemt alle tijd voor je. En als het op dat moment niet lukt mag je gratis later terug komen. Ik zou hun gewoon bellen om te vragen of het dan te laat is of niet. Dit echocentrum vind je op echocentrumamsterdam.nl Ik hoop je hier een beetje mee geholpen te hebben. Een pretecho is echt geweldig om te doen... Een heel mooi gezicht
Wat leuk! Ik vraag me af wat de reactie van je vriend was Ja, ik woon zelf in Sint Pancras, een dorp naast Alkmaar. We hebben hier in Alkmaar ook een echocentrum. Daar had ik tevens mijn 20 weken echo. Wel een klein rotschermpje, maargoed. Je krijgt wel een DVD mee, 3 zwart wit foto´s, 2 kleuren foto´s en een CD rom met alle foto´s erop. Ik zou anders niet weten wat voor cadeau ik hem zou moeten geven. Dit lijkt me zo super! Vooral voor een papa in spe. Ze maken al veel minder mee van de zwangerschap dan de mama´s.
Hij vond het echt geweldig. Er is niets mooiers dan zo'n cadeau. De zwangerschap is voor de vader in spe natuurlijk al heel anders dan voor de moeder in spe. En hiermee word ie er toch weer meer bij betrokken. Je kan gewoon daar een afspraak maken als je dat zou willen. Er zijn mensen die van over de hele wereld naar hem toe gaan om daar een echo te laten maken. Hij heeft een mega groot scherm aan zijn plafond hangen waardoor je alles heeeeel goed ziet. Ik heb geen dag spijt gehad.
als je in de buurt van almaar woont zou ik als ik jou was 3d for you in zwaag proberen. Wanneer de echo naar hun zin niet goed genoeg is mag je gratis terug komen. Ben zelf geweest met 27 weken, had toen een redelijke echo maar mocht met 32 weken terugkomen. Dat was vorige week, en aangezien mevrouw toen met haar achterhoofd naar voren lag is het dus weer niet gelukt. Nu mag ik morgen wederom terug komen en ben dan 33,5 week. Dus volgens mij moet 32 weken echt wel lukken. Tegen mij zeiden ze toen dat het alleen maar mooier is omdat er dan wat meer spekkies opzitten
Ik heb een geslachtsbepalende echo gegeven voor zijn verjaardag, ik was toen 17 weken zwanger. Hij vond het wel heel leuk om te weten wat het is maar ik geloof niet dat hij de echo net zo mooi vond als ik. Ook met de 20 weken echo deed het hem minder dan mij; hij herkende het niet zo erg. Het hangt van je vriend af of hij dat leuk vind, hier was het vooral de lol die we erom hadden en niet zozeer de echo zelf.
ik vind het een enorm leuk idee, toen mijn vriend jarig was , was het een beetje te vroeg voor een pretecho bij ons. heb hem toen een proef vliegles gegeven boven rotterdam ( hij is rotterdam liefhebber en feyenoorder, ken ie iig de kuip es van boven bekijken haha)
Ik heb met 28 weken een pretecho gehad. (gekregen van mijn ouders) Helemaal geweldig, was ook de eerste keer dat mijn vriend echt het besef kreeg wat er precies in mijn buik zat! Hij was helemaal verliefd en vond het zo leuk.We hebben de dvd nog vaak bekeken! Ook leuk voor de kleine als zij/hij wat ouder is, om dan te laten zien! Volgens mij kan het met 32 weken nog makkelijk hoor, misschien dat je alleen niet het hele kindje in beeld kan zien.
Hey meiden, bedankt voor de leuke reacties! Ja, ik vind het zelf ook een top cadeau om te geven aan mijn mannetje. Welk cadeau kan dit nou overtreffen? Voor het eerst zien hoe je kindje eruitziet! Ik ga even kijken op die site van de echobureau in Amsterdam, ziet er goed uit en erg professioneel! Beter dan die hier in Alkmaar, in ieder geval.
Heb op de website gezien dat je een 2D echo kunt doen tot 40 weken. Maar een 3D/4D echo kan maar tot 30 weken. Wat jammer! 2D echo is zwart/wit, lijkt me niet zo denderend.
@Assi: het is wel een leuk kado maar je bent nu al best wel ver en geloof mij.. niks is teleurstellender dan een niet zo leuke echo omdat je kindje al te groot is. ik liet mijn echo met 29 bijna 30 weken maken en de baby was toen nog niet eens ingedaald maar ach wat een teleurstellign was dat.. hij was al veels te groot om nog iets leuks ervan te kunnen maken. het verschilt wel van persoon tot persoon want zo zijn er bij vrouwen die 30 weken en langer zwanger waren wel hele mooie echos gemaakt. dus hou daar wel rekening mee, als je baby is ingedaald zou ik het je afraden eingelijk.
Ja, ik denk ook dat het niks wordt... Ben helaas toch al te ver gevorderd, vrees ik. De VK zei 2 juni nog dat ik een kleine baby draag, maar dan nog... Lijkt me ook echt balen als de beelden zo tegenvallen. Ik wilde nog wel een extra geslachtsbepaling laten doen, dat kost hier 35 euro. Dat kan toch wel? Wat verjaardagscadeau betreft...dat wordt heel hard nadenken
assi jammer dat het te laat is voor die echo, ik vond het wel een super mooi idee. maar om het om een hele andere boeg te gooien: mag ik je verwijzen naar > Cadeau / Kado TIP . . . misschien niet altijd allemaal praktisch om voor jou samen met je man te doen maar er zitten leuke dingen bij die voor je man misschien leuk zijn te doen met wat vrienden of zo. mij vent gaat na mijn zwangerschap een uurtje ZELF vliegen boven Rotterdam samen met zijn beste vriend en een instructeur, ik vond dat ie dat wel verdient had, maak hem zo lastig door me hormonen en ben echt bitchy bitch thuis. kan ie ff lekker ontspannen en naar ademhappen hahaha.