Gezocht voor onze oudste: een t-shirt met tinkerbell. Liefst roze en ze wil er geen knoopjes op, (ze is een beetje overgevoelig voor oneffenheden op kleding, heeft dus snel last van die knoopjes). Bij de Vogele hebben ze een witte, maar daar zaten dus knoopjes op. Omdat we morgen naar de nieuwe Tinkerbell-film gaan, zou ze 'm het liefste morgen al aan willen.... (tja). Dus: weet iemand een winkel waar ik vanmiddag al even zou kunnen slagen?
Je zou bij de C&A kunnen kijken. Daar hebben ze sowieso Tinkerbell badkleding voor meisjes. Op Marktplaats is ook veel te vinden. Gewoon even in de regio zoeken!
C&A en V&D beiden online niets te vinden, maar we gaan vanmiddag wel ff binnen kijken daar. Voor het geval dat Name-it weet ik niet of die hier zit, (Den Bosch).
Ik keek ff op google en ik zag de winkel sissy boy en die zit ook in den bosch zag ik. daar hebben ze dus tinkerbell t shirts
Je zou even bij de Action kunnen kijken, bij onze Action hebben ze best veel spul van Disney. En ook bij Zeeman heb ik ooit een shirt van Tinkerbell gekocht!
ZEEMAN Webshop - Webshop - Bovenkleding - Geen - Meisjes T-shirt Deze is een roze! In de winkel hebben ze misschien meer maten.
Ik weet niet waar ze het hebben hoor, maar de name-it zit wel in Den Bosch, vlakbij de C&A. als je vanaf daar naar de zeeman loopt, kom je er langs. Wat je anders nog zou kunnen doen is een effen t-shirt kopen en er een applicatie opstrijken van Tinkerbell?
Bij Zeeman hier niets te krijgen. 't Is toch die van de Vogele geworden De knoopjes bleken geen knoopjes maar diefstalbeveiliging te zijn Die is er uiteraard af
Heb ik zowel online als in de winkel gisteren niet kunnen vinden. Leek me idd wel, dat ze dat zouden moeten hebben, maar hier dus blijkbaar al uitverkocht dan Maar goed, ze is toch voor het witte shirt gegaan