Ja schattig he! Ik heb ook al Samiya's verjaardags jurk, ook van hetzelfde merk alleen dan ECHT tuttig Kan ook niet wachten om haar eerste verjaardag te vieren
En iets van baby love.. dit setje. Shop this look! Of deze van kiezeltje..witte long sleeve en legging eronder en klaar! En je thema roze..en het model is niet zo tuttig, maar door de kleurtjes wel super meisje!
@Minaaa; Geweldig jurkje!!! @Bloem86; Ga straks eens vanaf de laptop kijken. @Tukker; Ja helemaal geweldig! Vooral het 2de jurkje! Heel apart vind ik 'm en dat maakt 'm mooi. Ja ik kom er wel met jullie hulp. Ik ga straks als de kleine in bed ligt even uitgebreid kijken naar de setjes die in het topic staan.
Chaos-and-Order.com | Hét hippe merk voor baby's en kids! :: Shop by outfit :: outfit 23 Chaos-and-Order.com | Hét hippe merk voor baby's en kids! :: Shop by outfit :: outfit 12 Erg leuk merk en niet van die wijde soepjurkjes (sorry als ik iemand voor het hoofd stoot) Mijn dochter had ook een set van dit merk met haar verjaardag, maar kan zo even geen goede foto van vinden..
Lastig Bloemmm... Ik zal ook eens gaan neuzen voor je. Ben ondertussen ook al voor dochter aan het kijken, vind het zelf ook lastig, al ben ik er wel over uit dat ik juist wel een jurkje wil Of misschien een rokje. Maar in elk geval geen broekje, dat heeft ze vaak genoeg aan. Maareh... thema roze? Vertel? Wij hebben niet eens nagedacht over een thema, maar het klinkt wel erg leuk!
We hebben het thema roze ruitjes NooNoo! Net als haar kamer, geboortekaartje en verjaardagskaart Dus ik heb nu een tafelkleed met roze ruitjes in huis en servetten. De slingers bestel ik vanavond. Alleen de balonnen zijn normaal licht roze. In de taart komt ook ruitjes terug! Maar dat wil ik niet in haar outfit hoor, dat is een beetje teveel van et goede
Ik vind dit jurkje echt geweldig.. Mijn man is er ook weg van, terwijl die zich nooit bezig houdt met haar kleding Dus dat is ook nog eens +1
Ik heb nog ietsje langer de tijd als dat jij hebt Ben benieuwd welke outfit het voor Mira gaat worden. Dat mud pie jurkje vind ik echt heel erg leuk (maarja dat zal ik Julan maar niet aandoen)