Oww ik vindt dit zo zielig. Ons meisje is behoorlijk ziek, ze doet niks als overgeven. En er zit helemaal niks in, terwijl ze normaal gesproken behoorlijk aanwezig is. Vanmorgen aaide ik over haar bolletje, en toen voelde ik helemaal bovenaan haar nekje een bultje zitten. Het voelt meer als een knikker die op en neer gaat, alleen dan wel heel klein. Zal dat een opgezette klier zijn. Ik schrok er wel een beetje van toen ik het voelde. Ik ga morgen wel even langs de dokter dat hij er even nakijkt. Dan ben ik weer een klein beetje gerustgesteld.
Pas wel op dat ze genoeg drinkt en vocht binnenhoud en als ze echt versuft raakt zou ik iets eerder naar de HA gaan want dat is geloof ik niet echt normaal. Maar het is inderdaad erg zielig, die kleine hummeltjes zo ziek. Hopelijk is ze er snel weer bovenop!
Inderdaad echt zielig! Mijn dochter is vandaag ook ziek geworden. De snottebellen lopen zo der neus uit en natuurlijk met de bijbehorende koorts denk dat het ook echt met het weer te maken heeft! heb haar lekker een kinderparacetamol gegeven (bananensmaak vind ze nog lekker ook ) en nu ligt ze lekker te slapen ga zometeen wel even checken. ben altijd zo paranoide als ze ziek is. Zal je net zien ga ik zo de kamer in.. maak ik haar weer wakker Ik zou ook even naar de HA gaan voor het bultje hoor. je weet maar nooit beter te veel dan te weinig gaan toch? beterschap in ieder geval!
Ja ik ga morgen ook zeker even langs de huisarts voor dat bultje. Ze ligt nu heerlijk te slapen. En ik maak ze zo af en toe wakker om wat te drinken. Dat doet ze gelukkig erg goed.
Beterschap met je kleine meid. Hopelijk knapt ze snel weer op. Ook hopen dat het een loos bultje is. Succes morgen.
Ik heb op het cb ook al eens panisch naar die bultjes gevraagd,dat zijn lymphkliertjes.Zolang ze heen en weer kunnen is het goed.Kan dus wat opgezet zijn omdat ze ziek is.Veel beterschap,lijkt me echt vreselijk een ziek klein hummeltje.
Inderdaad zo zielig. Mocht je erbij zijn als ze overgeven dan op de zij draaien en daarna wat water geven. Als ze suf raken of niet meer reageren HAP bellen dan is er meer aan de hand dan simpel virusje. Sterkte
Hallo allemaal. Gelukkig zijn we de nacht doorgekomen. Ze heeft heerlijk doorgeslapen. Ik heb ze tussendoor wel een paar keer wakker gemaakt en haar wat te drinken gegeven. Maar verder heeft ze prima geslapen. Ze heeft wel koorts, maar verder reageert ze goed op dingen. Ze kijkt nog behoorlijk wit. Ik ga straks wel even langs de Ha voor dat Bultje. Ik denk ook dat het een opgezette klier is, want het beweegt Maar om mij even gerust te stellen toch maar even langs de Ha. Kan ik haar meteen even na laten kijken. Ik maak me ook best wel zorgen aangezien dat ze heel licht is, dat veel gaat afvallen. Ze weegt maar 7.5 kilo. Super bedankt voor jullie lieve reactie's.
Dat is wel lekker dat ze heeft doorgeslapen, zal haar ook wel goed doen. Chloé is ook ziekjes en was vanacht 3 keer wakker pffff Vanmorgen was ze wel redelijk gemutst en ligt nu weer lekker te slapen. Succes bij de huisarts meid en dat je kleintje maar snel weer beter mag zijn
ben blij dat het iets beter met je dochtertje gaat hier gaat het ook wat beter. Lekker geslapen inderdaad ( snachts wel wakker geworden en verder geslapen met mij) maar voor een keertje mag dat wel. ze was vanochtend al weer lekker op het bed aan het springen (terwijl mamma nog wilde slapen ) maar laat het ons weten idd, ben benieuwd!
Nou ik zit hier weer opgelucht achter de computer. Ik ben bij de dokter geweest samen met onze dochter, en het bleek inderdaad haar klieren te zijn. De dokter zei wel dat ze het goed te pakken heeft, want in haar halsje bij haar kaak is het ook flink opgezet. Ze heeft verder geen medicijnen gekregen, dus ik laat ze lekker uitzieken. Maar ik ben opgelucht. In mijn achterhoofd wist ik het eigelijk al. Maar de dokter heeft het bevestigd.
Aangezien dat ons meisje nog steeds niet fit is, durf ik het niet aan om haar gewoon eten te geven. Gisteren begon ze meteen over te geven. Alleen ik vergeten ben vergeten bouillon te halen. Nu heb ik nog een potje in de kast staan. Alleen die is al even open. Maar op het potje staat wel dat het tot juni 2011 goed blijft. geld die datum ook voor als ie open is geweest? er staat verder niks bij over hoelang hij goed blijft na opening.