Hi dames, Ik heb een dochter van 11 weekjes oud. We hebben ontzettend last van krampjes en drinken slordig. Ze krijgt borstvoeding uit de fles. We wonen in t buitenland dus kunnen de difrax fles niet uitproberen maar momenteel drinken we op zn best uit de avent fles. Helaas kan ze haar lippen niet naar buiten krullen en denk ik dat ze hierdoor dus veel lucht mee hapt waardoor ze met 80cc bijvoorbeeld tevreden is. Daarom heb ik de dr brown geprobeerd(smalle variant), hier drinkt ze prima uit! Alleen krijgt ze twee uur na t drinken uit de dr brown enorm veel krampjes.. echt niet te houden is ze dan! Dit is alleen als ze heeft gedronken uit de dr brown (snap t zelf ook niet, die fles werkte als een tierelier bij mijn eerste dochter). Daarom de avent dus - al vind ik haar hier echt slecht uit drinken! Sab simplex is niet aan te slepen en we gebruiken speen 1 bij beide flessen. Heb niet t idee dat t te snel gaat maar zij hapt op de een of ander manier veel lucht mee.. ik hoor haar echt lucht slikken (dit doet ze overigens niet als we de dr brown gebruiken - raar!). Borstvoeding was ook niet te doen; pijne tepels, kwamen er platgedrukt uit, overproductie en huilend kindje die hierdoor niet aan de tepel kon. Ze weegt nu ongeveer 5.3 kg denk ik en drinkt rond de 750 ml op een dag. Niet heel slecht dus maar er zijn echt momenten dat ik denk ‘wat doe je toch met die speen in je mond!?’. Iemand tips?
Ik denk direct tekort tongriempje en lipbandje als ik dit lees. Verder heb ik geen verstand van flessen, want zoon dronk niet uit de fles.
Hier bij Aiden ook pijnlijke tepels gehad en apart drinken. Hij bleek een tekort tongriempje te hebben. Toen hij 1 week oud was, is dat gekliefd, daarna nooit meer problemen gehad. Mede voor de toekomst (een tekort tongriempne of lipriempje kan ook zorgen voor spraakproblemen) zou ik hier even goed naar laten kijken.