Ik heb een vraagje. Ik heb voor dinsdag 24 juni een geslachtsbepaling gepland staan bij wereldkind in rotterdam. Ik ben dan 16,5 weken. Nu is het bij hun zo dat ze voor de 18 weken geen herkansing doen en dus eigen risico als ze het geslacht niet kunnen zien. Dus dan zul je denken wacht dan tot 18w. Maar 8 juli heb ik controle en 23 juli 20 weken echo dus dat is kort op elkaar. En nu twijfel ik of ik het wel zal doen, het kost 39,95 incl. Cdrom met foto's voor 15 min. en dan zie ik alsnog de baby weer denk ik dan, maar is de kans groter dat ze wel of niet het geslacht zien?
Er zijn er tegenwoordig veel die het vanaf 15/16 weken doen en waar je wel terug mag komen mocht het kindje niet goed liggen. Misschien even een ander echo bureau zoeken?
Ik ben bij wereldkind geweest en ze hebben daar wel echt de tijd genomen om het te bekijken... Was eerst ook niet zichtbaar, omdat de navelstreng ervoor zat, maar na even wachten was het prima in zicht
ik zou idd ook even kijken naar een ander echo bureau. ik ging met 16 weken en zou ook gewoon gratis terug mogen komen als ze het niet konden zien. en wat ben ik blij met de dvd. echo zo leuk om af en toe nog eens terug te kijken. vond de pretecho met 16 weken echo super leuk! bij ons was het geslacht trouwens heel goed te zien. ons zoontje is erg trots op zijn geslacht haha. de echoscopiste zag het geslacht in het begin al, voordat ze er echt naar ging kijken.
Ik wist bij 11 weken aan de NUB te zien dat ik een meisje in mijn buik heb. Toen bij 14 weken nog een controle in het land waar ik woon ook toen lag ons meisje op de rug en kon de dokter inzoomen tussen haar beentjes. Ze had maar heel even haar handjes er voor eigenlijk. En toen helaas werd ze zo vaak gestoord, doppler en de gewone echo en was het wel 4 keer bevestigd dat het een meisje was.
Ik heb ook gekeken voor barendrecht of babyvision, maar mijn man kan alleen in de avonden wegens werk en ik vind het belachelijk dat ze daar 7 meer voor vragen.
Hier ook met 16 weken een echo, van een jongetje en dat was binnen een paar minuten heel duidelijk te zien Maar als dat niet zo was had ik terug mogen komen. Ik denk dat het altijd leuk is om je kleine te zien. En ook als je het geslacht niet weet heb je een geweldige dag. Maar als jij al weken ligt te stuiteren om alleen het geslacht te weten, zou ik het risico niet nemen en een ander bureau opzoeken.
Nou wij wouden het in eerste instantie het geslacht niet weten, maar hebben ons toch bedacht. En is niet dat ik enorm lig te stuiteren, maar omdat mijn man overdag hele dag werkt 5 dagen p/w heb ik een afspraak gemaakt. Want omdat hij dit jaar al meerdere keren vrij heeft gekregen voor ziekenhuis afspraken kan hij niet meer altijd mee naar controles en de 20 weken echo. Dus daarom dat ik die aparte afspraak gemaakt heb. En voor mij is het ook een geruststelling dat ik zie dat de baby nog in orde is en vind een cd-rom met foto's van ons kind al geweldig. En ik vind 39,50 incl. Cdrom, en ze rekenen geen extra toeslag in de avond dus dan vind ik dat niet duur.
Wij hebben gister een geslachtsecho in Alkmaar laten doen. Dat was dan 50 euro. Tijdens de echo zaten de beentjes telkens in de weg en lag de baby in stuit wat het lastiger maakte, dus ze sprak wel een paar keer een vermoeden uit. Ze zei dat als ze er niet zeker van werd vandaag, we zoiezo nog een keer terug mochten komen ook al stond dat niet op de site. Uiteindelijk (na wat gepor in mn buik) werkte ons schatje mee en deed de beentjes wijd en was het volgens haar(ik zag t niet) 99% zeker
Klopt, is ook niet duur. En als je het fijn zou vinden om die geruststelling te krijgen, dan is dat toch veel belangrijker. In dat geval zou ik zeggen, ga gewoon lekker en geniet. En alles wat je dan nog meer te zien krijg is een cadeautje extra Veel plezier!
ben bij babyvision vorige keer geweest Kostte 30 euro en kreeg 3d en 2d echos Omdat de kleine er zo mooi voor lag kreeg ik ruim 30 echos mee.. Ze namen daar de tijd en gelijk heeft ze medische ook gedaan voor zover ze kon zien!
Sorry? Dan ga je toch overdag, wil je 's avonds betaal je daar voor. Of je gaat naar een ander,....Dus nee, dat is niet belachelijk, en degene die geen toeslag vragen, extra service!
Ik snap niet waarom jij zo aanvallend reageerd, jij hoeft mij geen standje te geven omdat je een andere mening hebt dan ik. Maar we hebben besloten alsnog gewoon te gaan en we zien het wel. Hopelijk werkt de baby mee, anders jammer, hebben we alsnog de baby weer gezien.
Nou gister hebben we de geslachtsbepaling gehad, en het was echt heel leuk! We kregen het hartje te horen en ze was heel aardig en nam echt leuk de tijd. Ben benieuwd of jullie het kunnen zien