Hey meiden, Ben ik weer,. Na m’n 4e miskraam in oktober en vorige maand heel veel pijn nadat een eisprong waarschijnlijk een bloedvat heeft geraakt (dat was de conclusie van de gynaecoloog) heb ik nu weer een licht positieve test. Dit was eigenlijk niet echt de bedoeling (vorig jaar een jaar niet zwanger geraakt, dus ik had niet verwacht dat een halve ‘klaarkom’ dit zou gebeuren), we gaan in januari namelijk voor 6 weken naar Thailand. Laat ik wel voorop opstellen dat het meer dan welkom is, maar we hadden een soort van pauze afgesproken om de afgelopen 2 jaar wat rust te geven. Ik heb deze maand daarom geen ovulatietesten gedaan, m’n eerste dag van m’n laatste menstruatie was 18 november. Ik heb 24 november een controle echo gehad vanwege het vocht wat ik rondom m’n baarmoeder had. Dit was helemaal weg, alles zag er ‘perfect’ uit en er was toen nog geen dominante follikel te zien. De grootste was toen 8mm geloof ik. En nu dus deze test. Hoeveel DPO denken jullie dat ik ben? Gister was de test ook al heeel licht positief, maar toen kon ik het nog niet goed op de foto krijgen. Op basis van m’n eerste dag laatste menstruatie zou je mss al zeggen 12/13 DPO en dan is de test wellicht wat licht..
Als ik gok dat je eisprong op dag 16 was dan zou je nu al 13/14 dpo zijn en dan vind ik de test wel erg licht als ik eerlijk ben
eens… ik vrees er ook voor eerlijk gezegd. Net nog even de test bekeken maar hij is wel een slag donkerder geworden nog
10 dpo ongeveer zou ik zeggen obv je testen. En tussen 9-12 lopen ze vaak slecht op. Dus test eens opnieuw over dag of 3 dan zal je groot verschil zien. Van harte!
Zou je vanmiddag eens willen testen? Bij mij waren de testen in de ochtend echt dermate lichter dan in de middag
Die conclusie zou ik nog niet trekken gezien de controlestreep ook veel lichter is dan van je test van gister. Probeer morgen eens eentje in de middag ..
Nouuu de test lijkt wel wat te zijn opgelopen vanochtend (niet genoeg), maar ook zijn de lichte krampen en bruinverlies begonnen dus toch weer hoop voor niets gehad helaas