Ben nu 30 weken zwanger, meisjesnaam hebben we al een tijdje, maar een jongensnaam hebben we nog niet echt. Matthias vinden we allebei een leuke naam maar nu willen we vernoemen en naar bertjan en lambert maar hier lijkt de roepnaam weer niet op. welke doopnamen zouden jullie ervan maken zodat de naam matthias er toch iets op lijkt. lambertus of johannes vinden we niet mooi. weet het echt niet meer!
En Matthias als eerste naam (en roepnaam) en dan vernoemen in de tweede en derde naam? Dat gebeurt zoveel?
Maarten Boas of Marten Boas? Dan heb je uit Bertjan en Lambert alle letters behalve de J en de L gebruikt en uit Matthias alles behalve de h en de i... Waarom niet Matthias noemen met vernoemingen als 2e en evt. 3e naam?
Er is pas al een jongetje geboren wat boas heet. Matthias en dan 2e vernoemen kan wel, goed idee zelfs, maar wat dan als 2e naam. lambert en bert-jan in een zeg maar.
Ik geloof dat ik inderdaad gewoon voor Bert zou gaan... Berten vind ik ook wel grappig: 2x Bert = 2 Berten.
Mart-Jan vind ik wel leuk, hou zelf niet zo van gewoon bert alleen, en Berten vinden mijn man en ik weer iets te apart. Misschien Bertran of Bertram, wat vinden jullie of Mart-Jan
Mart-Jan vind mijn man ook leuk , dacht zelf nog aan marten jarne, maar dat vond hij iets minder leuk.
Mart Jan wordt het! allemaal heel erg bedankt, erg lastig hoor namen verzinnen. nu de geboortekaartjes nog!