Marin word meestal rond 5/6 uur wakker en krijgt dan dr speentje en slaapt dan tot ong. 7.00. Dan gaan wij eraf en krijgt ze fles en gaat ze in badje en nog even spelen.| Dan gaat ze meestal 09.00 weer even slapen. Mijn vraag is gaan jullie baby's eerst ook spelen in bad enzo? Hoor namelijk ook wel veel dat ze de fles geven en dan direct weer laten slapen?
Mijn zoontje gaat nooit na de eerste (borst)voeding meteen slapen. Ik hoor dit ook vaker. Hij deed dit wel tot hij 3maanden was, maar nu is hij meestal toch zeker 1 of 2 uur wakker en gaat dan lekker spelen in de box.
Hier hetzelfde als bij jou. Tegen 07.30 op. Dan flesje. Spelen op bed en na een half uurtje kukkelt meneer weer in slaap. Meestal in bed van papa en mama. Hij slaapt dan nog 45 minuutjes. En dan staan we lekker op!!
Hier is het om 7 uur BV en luier verschonen en even knuffelen. De slaapzak blijft lekker aan en hij gaat weer naar bed. Hij slaapt dan altijd nog wel tot half 11.
Hier werd ze rond die leeftijd om 07.30-08.00 wakker en we gingen er dan ook uit,rond 09.30 ging ze pas weer naar bed!
Mijn zoontje krijgt tussen 7 en 8 de fles, een schone luier en daarna weer naar bed. Meestal gaat hij dan vrij snel weer slapen tot een uur of 10. Soms ook niet dat is hij lekker aan t spelen en na een tijdje begint ie t jengelen en wil hij uit bed.
De eerste 3 á 4 maanden ging hij na de voeding van 7 uur weer gelijk terug naar bed. Maar de laatste maanden is hij rond 7.30 wakker en gaat dan pas weer rond 9.30 terug naar bed.
Bedankt voor de reacties! Wat een verschillen zie je hier haha! Ik deed Marin voorheen als ze dan 5a6 uur flesje kreeg wel weer in bedje, maar heb toen gezegd als ze 7 uur is ga ik eraf . Maar ik merk wel dat ze meestal na 1,5 uur echt weer moe is en lekker wil gaan slapen.. Maaar vind het altijd een heerlijk gevoel dat ze nou lekker in bad is geweest en de kleertjes aan heeft. En als ik haar weer neer leg heb ik zelf ook de neiging om weer te gaan liggen hihi..En nou heb ik nog wat aan de ochtend Maar wat mij straks wel lastig lijkt is met de fruithap! Want zoals vandaag heb ik haar om 08.45 op bed gedaan en soms als ze echt moe is slaapt ze 1,5 a 2 uur. Maar dan kom je zo vervelend uit qua tijd, zou het mooiste zijn als ze 10 uur fruit krijgt.
Milan is nu bijna 6 maanden en merk nu dat z'n slaapritme aan het veranderen is. Voorheen kreeg Milan rond 8.00 z'n flesje en ging hij rond 9.00 weer naar bedje tot ongeveer half 11, toen fruithap etc. Nu wil hij dat niet meer en geef ik z'n fruithap uiterlijk 10.15 en gaat hij dan pas weer naar bed (dan is hij dus wakker van 8-10.30). Het ligt qua tijd wel wat dicht op elkaar, maar tot nu eet hij z'n fruithap nog prima op. Hij wordt dan rond 12.30 weer wakker en krijgt dan z'n fles. Rond 16.00 gaat hij dan weer naar bed. Zo zijn we het nu aan het proberen. Succes!
Thijs krijgt de eerste fles tussen 08.00 en 09.00. Dan is hij een uurtje wakker en speelt lekker in de box en gaat daarna een uur slapen. Dan badder ik hem of gaan we douchen en hij is dan ongeveer 45 minuten wakker en dan moet hij weer slapen.