Het eerste tandje was er zomaar ineens. Ik nam maandag een kijkje in zijn mond en toen zag ik het opeens. Maar sindsdien heeft hij elke dag iets meer pijn gekregen lijkt het. Vanavond huilde hij echt van de pijn. Maar de bovenste rand is wel echt al helemaal door. En ik dacht dat het doorkomen zelf juist het meest pijnlijk was? Zou hij nu pijn hebben van een nieuw tandje of kan het verder doorkomen van het hele tandje ook erg pijnlijk zijn?
Onze zoon had dat ook bij de eerste 3 tandjes. Dan waren ze al door en leken de klachten dan pas te komen. Hier hielp Dentinox erg goed, en een zetpil bij erge pijn. Sterkte, het is zo sneu.
Waarschijnlijk zitten er meer tandjes aan te komen! Hier verschilt het ook per tandje, de ene keer huilerig, 'snachts wakker etc. De andere keer niks aan de hand en floep daar zit toch weer een tandje.
Dat was hier bij de eerste twee ook! Pas toen ze door het tandvlees heen waren begon de ellende. Huilen van de pijn, slecht eten, super veel kwijlen, enorm zure luiers... en na tandje nummer 2 kwamen echt niet nog meer tandjes. Nu (3 maanden later) komen de bovenste twee tegelijk door. En nu heeft hij wel voorafgaand heel veel last gehad, dat is nu over ondanks dat ze nog niet door het tandvlees zijn (wel bijna, want je voelt harde randjes). Heel apart dus. Maar ik heb ook nooit gesnapt waarom bij de eerste twee de last pas kwam na het doorbreken, want ik dacht ook dat het over was zodra ze door het tandvlees heen waren. Maar het kan dus ook anders