Ik ben op zoek naar een leuke beanie (met pompom) en colshawl voor bij de legergroene jas van onze zoon. Maar welke kleur past hier het beste bij? Ik kom er gewoon niet aan uit. We hadden een perfect setje totdat zijn oom even de muts van zoon opzetten en deze nu helemaal uitgerekt is.
Genoemde kleuren idd, zoals okergeel/bordeaux/terra/donkerblauw Grijs zou ik zelf niet doen, dat maakt het geheel nogal saai en flets.
Zeker! Maar dat is voor een meisje wel “geaccepteerd” en jongens met roze nog niet door iedereen (helaas)
https://www.kleertjes.com/barts-muts-3128417-bruin/ https://www.kleertjes.com/barts-muts-568243-grijs2/ Zoiets zou ik erbij combineren. Ik zou wel altijd iets met wat kleur doen, dus niet effen grijs, of effen bruin. Dat vind ik saai. Maar effen okergeel zou ik dan misschien wel doen, dat maakt het wat speelser.
Het heeft even geduurd, maar heb een paar kandidaten gevonden. De muts moet eigenlijk bij beide jasjes passen.