Ik moet het even kwijt: ik heb gewoon een geweldige baas. Eigenlijk bazen (het zijn er 2). Ik heb ze namelijk al verteld dat ik zwanger ben (nog niet aan de rest van de collega's), omdat ik laatst erg moe was en bang was dat het merkbaar zou zijn op mijn werk. Ze hebben me meteen gefeliciteerd en later hebben ze ook nog gevraagd wat mijn wensen zijn. Hoeveel dagen ik straks wil gaan werken, wanneer ik met zwangerschapsverlof wil en of ik eventueel ook nog ouderschapsverlof er achteraan wil. Ook zijn ze al bezig om een oplossing te zoeken voor als ik straks weg ben (ik doe werk wat mijn collega's niet graag overnemen ). En als de andere collega's niet in de buurt zijn plagen ze me graag. .. of ik die zware tas wel mag tillen en dat ik goed moet eten enzo. Zijn er nog meer mensen met fijne bazen?
Ja ik heb ook een fijne baas! Toen ik de eerste echo liet zien zei hij gelijk: Oh dat vind ik nou leuk. Ik mag zelf beslissen hoeveel uur/dagen ik terug wil komen, en wat voor contract ik wil hebben (vast aantal uren contract, of flexibele uren contract zodat ik af en toe meer/minder kan werken) Na mijn zwangerschapsverlof was het al vanzelfsprekend dat ik vakantie op zou nemen, en ik pas weer in Januari ga beginnen. Scheelt natuurlijk ook dat ik geen zomervakantie neem omdat ik 18augustus al met verlof ga.. Maar er word iig heel prettig op gereageerd.
Ja hoor, dat ken ik ook! Gelijk feliciteren en iedere keer vragen hoe het er mee is. Ik mag niet te zwaar tillen en moet op z'n tijd lekker gaan zitten Schenkt ie nog een bakkie thee voor me in ook! En mag idd ook zelf bepalen hoeveel uur ik straks wil gaan werken en hoe ik dat in wil gaan delen (tankstation dus 7 dagen open) en of ik vaste dagen wil
ja ik heb ook geweldige directeur en adjunct. heb ook snel aangegeven dat ik zwanger ben vanwege medische achtergrond, veel ziekenhuisbezoek etc. en heb ook al gevraagd naar mogelijkheden na verlof en of ik kan blijven (heb tot 1 sept 2008 jaarcontract) ze waren blij voor me, zijn super flexibel en doen niet moeilijk zolang ik zelf steeds zorg voor een goede overdracht aan de ander als ik eerder weg moet enzo. ze zijn nu al een het meedenken of ze kunnen voldoen aan mijn wensen om straks geen 5 maar 4 dagen te gaan werken met behoud van uren door o.a. thuiswerk en andere verdeling van uren echt super gewoon ! moet allemaal nog wel op papier vastgelegd worden enzo... maar toch !
Ha, leuk topic! Ik had een vervelende baas maar heb nu een hele leuke... Ik ben namelijk aangenomen nadat ik eerst eerlijk had verteld dat ik 8 weken zwanger was! Verder werk ik er nog niet zo lang dus of het een leuke baas blijft moet nog blijken maar er wordt nu wel al gezorgd dat ik veel drink en als ik daarom vervolgens tig x naar de wc moet wordt daar op een leuke manier weer plagerig op gereageert. voor mijn nieuwe werkgever!
Ik heb ook een hele fijne baas. Mijn baas was heel blij voor me toen ik het goede nieuws had verteld. Ik mag ook heel veel zelf regelen m.b.t. aantal uren en dagen na mijn verlof. Binnenkort verhuizen we met ons kantoor naar een ander pand en nu heeft hij geregeld dat er vanaf maandag iemand is om mij te helpen met inpakken en opruimen zodat ik zelf geen zwaar werk hoef te doen. Geweldig toch! Zo moesten alle bazen zijn!
Ik heb ook een geweldige baas....namelijk mijn eigen man haha! En die is zelf ook helemaal in de wolken omdat hij vader wordt dus ook nog eens extra bezorgd. Niks mis mee! Straks als ik minder ga werken neemt hij wat werk van me over hier (ik doe het kantoorwerk van ons bedrijf) en dan hoeven we geen vreemde aan te nemen voor een paar maanden. Ik hoop dat het zo gaat zoals we het ons voorstellen!
Ja hoor hier ook geen problemen met mijn werkgever. Ga tijdens de bedrijfsvakantie met zwangerschapsverlof en hou nog 3 weken vakantie dan over. Deze neem ik na het verlof op en met een paar extra uurtjes hoef ik dan niet meer te werken dit jaar . Ook hebben we kunnen regelen dat ik tot 1.9.09 de ma en de do vrij ben en dan miv 1.9.09 de ma en de wo ivm drukte op het kinderdagverblijf. Was geen enkel probleem. Net vandaag gevraagd of het goed was dat ik de laatste 4 weken 3,5 dag ga werken ipv 4 dagen. Ook geen enkel probleem. Je moet alleen je eigen uurtjes inleveren en die heb ik in de afgelopen tijd genoeg gespaard .
Ook mijn baas verdient een dikke, vette zoen. De laatste weken had hij al meerdere keren aangegeven dat ik halve dagen mocht gaan werken voor het geval dat het niet meer gaat. Ik mag gewoon blijven na mijn verlof en ik kon zelf zeggen hoeveel uren/dagen dat ik wil gaan werken. Omdat mijn partner en ik op het zelfde bedrijf werken, en ik de eerste zwangere ben in de laatste negen jaar, is ons kindje nu al zoiets als een bedrijfsmascotte, Morgen is trouwens lekker mijn laatste werkdag voor het verlof
Ook mijn baas reageerde super. Was toch wel zenuwachtig om het te vertellen, maar zo'n leuke reactie! 'Ben zo blij voor je dat het eindelijk gelukt is! En je heb groot gelijk dat je na de bevalling drie dagen komt werken!" Wow! Wie had dat gedacht!
Heb net een nieuwe topic geplaatst over mijn baas ( bazen). Ik heb er gelukkig maar 5, waarvan alle 5 aandeelhouders en die zijn overduidelijk not pleased met deze mama. Helemaal niet. Ben nu druk op zoek naar een nieuwe baan, wordt er gelukkig van als ik lees dat mensen worden aangenomen tijdens hun zwangerschap!
Ook ik heb een geweldige baas! Toen ik het vertelde heeft hij me gefeliciteerd! Direct heeft hij al op mijn hart gedrukt dat ik het rustig aan moet doen en dat ik huisbezoeken (ik werk ambulant in de psychiatrie) die zwaar zijn niet mag doen. Ook stuurt hij me af en toe lekker eerder naar huis! verplicht! Heerlijk zo'n werkplek!