Maandag 17/6 kwam ik er met 10+1 achter dat het hartje met 8 weken gestopt was. Ik had wat roze afveeg. Daarna werd het wat bloedverlies en wat lichte menstruatiepijn. Woensdag 19/6 4 uur lang weeen gehad maar vruchtje kwam niet los. De volgende dag echo en het bleek wel verplaatst te zijn maar nog intact. Die avond het nog 1x geprobeerd met 4 pillen cytotec en die deden niet zoveel. Vrijdagochtend 21/6 heeft de gyn het er met een tangetje uitgetrokken. Het vruchtzakje scheurde natuurlijk dus ze kreeg er niet alles uit maar ze was tevreden. Verwachtte dat mijn lichaam de rest zelf zou oplossen. Daarna nog ca. een week bloedverlies gehad. De eerste 3/4 dagen ook nog periodes van heftige krampen. Nu dus al een dag of 4/5 geen bloedverlies meer, maar wel stinkende afscheiding (sorry) en licht gelige kleur. Ook vaginale jeuk, maar dat komt door al dat maandverband. Gisteren nog een echo gehad en er zit nog een stukje weefsel van 2 bij 1,5 cm. Ze hebben geen idee wat het is. Kan een bloedpropje zijn of wat slijm. Verder dus geen krampen en bloedverlies. De gyn is er voorstander van om de volgende menstruatie af te wachten. De stinkende afscheiding hoort er volgens haar bij. Dit had ik overigens na mijn bevalling ook toen het bloedverlies over was. Ze adviseert om aan de bel te trekken als ik over 6 tot 8 weken nog niet ongesteld ben geworden. Ik mag ook gelijk voor een curettage kiezen hoor als ik er niet gerust op ben, maar ivm de risico's wil ik dat natuurlijk niet doen als het niet nodig is. Maar we willen ook wel graag snel verder. Ik ben al 39 namelijk. Wat zouden jullie doen?
He wat verdrietig allemaal Je hebt al genoeg te verwerken zonder deze zaken.... Ik heb altijd curretages gehad, maar had ook missed abortions. Dus kwam niet vanzelf. Als ik jou verhaal zo lees zou ik denken:Cytotec en als dat niet helpt curretage.... Moet er toch uit. Je kan ook even wachten hoor kan vanzelf ook nog eruit komen idd met menstruatie. Wat zegt je gevoel?
Thanks! Jij hebt ook je portie wel gehad zo te zien. Geen idee wat mijn gevoel zegt. Ja, dat ik geen curettage wil als het niet nodig is. Ik zou natuurlijk wel heel teleurgesteld zijn als ik nog 6 weken wacht en dan alsnog een curettage moet. Na mijn bevalling bleef ik bloedverlies houden. Toen leek het ook of er iets achter was gebleven en was er sprake van curetteren, maar na een gelecho bleek dat dat niet nodig was en loste mijn lichaam het inderdaad vanzelf op. Maar toen had ik geen haast om weer zwanger te worden. Ik heb wel net een kruidvat 2v5 gedaan ter controle en die is omo wit. Nooit gedacht dat ik blij zou kunnen zijn met een omo witte test Dat lijkt me een goed teken.
Wat ontzettend jammer om te lezen dat het toch allemaal niet gelukt is. Als je zekerheid wil dan zou ik voor curetteren kiezen.