Jeej positieve ovutest, wanneer klussen?

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by mamajj, Feb 13, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamajj

    mamajj Niet meer actief

    Ik heb mijn ei opgespoord, en duidelijk gevoeld ook!! Is al vanaf zondag bezig.. Dacht eerst aan een innesteling omdat ik niet weet wanneer mijn ei geweest is of zal komen, maar nu een positieve ovu test. Gister geklust:D maar wat is beter.. Vanavond klussen of is alleen morgenavond ook genoeg? Hij is namelijk weg vanavond;) ben benieuwd!!
     
  2. jenn88

    jenn88 Niet meer actief

    Ik zou morgenavond doen kan je mannetje ook weer wat opsparen haha. Al heb je nu je ei dan zwemt er nog iets rond van gisteravond;) en als je ei morgen is leeft je eitje morgen avond ook nog;) volgens mij ;) suc6 en veel plezier:D
     
  3. mamajj

    mamajj Niet meer actief

    nou dat zou mooi zijn, maar is het niet zo dat zijn zwemmers 12 uur nodig hebben voordat ze er zijn? Ben bang dat het dan te laat is.. Zo ja wordt het nachtwerk;)
     

Share This Page