verloskundige bellen of niet....

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Ilsev85, 2 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    29 sep 2012
    4.746
    719
    113
    Goed dat je gebeld hebt!
    Sterkte.
     
  2. Lady K

    Lady K Bekend lid

    7 aug 2009
    652
    0
    0
    Goed dat je gebeld hebt!
    Mijn eerste is met 32 weken geboren. Gelukkig was ik toen ook alert. Gelukkig zijn er ook verhalen van kindjed die nog lang blijven zitten met opening.
    Sterkte! Ik duim voor je! Want hoe langer hoe beter
     
  3. Ior

    Ior Niet meer actief

    goed dat je gebeld hebt! Daar zijn ze immers voor. Hopelijk blijft de baby nog een poosje in je buik. Sterkte!
     
  4. mvm2008

    mvm2008 Actief lid

    18 mei 2013
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goed dat je hebt gebeld! Beter 1 x teveel toch?
    En ook fijn te horen dat je verloskundige direct wilde komen..
    Mij overkwam inmiddels 5 jaar geleden hetzelfde, ook met 33 weken. Volgens de verloskundige moest ik na het weekend maar wat urine inleveren.. ze wilde niet komen, zelfs niet toen ik voor de 2de keer belde. Een paar uur later in het ziekenhuis bevallen.
    Ik hoop dat je kleintje nog even lekker blijft zitten. Voor nu eerst sterkte :)
     
  5. bdotsie

    bdotsie Fanatiek lid

    3 dec 2012
    1.122
    0
    36
    Verzorgende in de thuiszorg
    België Arendonk
    Oef, ben blij dar je gebeld hebt. Nu kan je babytje nog even aan sterken voor die de wereld ontmoet. Heel veel sterkte de komende tijd en zeker goed rusten. Succes!
     
  6. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Pfff jeetje....maar goed dat je gebeld hebt...

    Sterkte en ik hoop dat alles gewoon goed gaat komen.
     
  7. Ilsev85

    Ilsev85 Bekend lid

    19 apr 2013
    609
    17
    18
    Vrouw
    Psychologie
    AadR
    Bedankt allemaal!
    Hier lijkt alles nu weer wat rustig met de remmers. morgen of woensdag gaan ze waarschijnlijk afbouwen als alles zo blijft gaan en dan kijken hoe het gaat.
    Voor nu blijft het nog even spannend, maar ik voel me goed en de beeb doet het ook goed. Dit lijkt nergens last van te hebben!
    Wat lees ik toch ook veel over beebs die al vroeg geboren zijn. Naar ook als je een verloskundige hebt die niet wil komen!!
     

Deel Deze Pagina