waterpokken

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Tonneke, 15 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tonneke

    Tonneke Niet meer actief

    Op het KDV heerst de waterpokken. Net mijn moeder gebeld en ik heb het al een keer gehad. Weten jullie of dit nu dan nog kwaad kan? Kan nu de verloskundige niet bellen omdat ik op kantoor zit en niemand hier het nog weet.
     
  2. leyshena

    leyshena Fanatiek lid

    2 jan 2010
    1.959
    0
    0
    helpende niveau 2 in opleiding
    midden nederland
    ik weet wel dat je het nog een keertje kan krijgen
    mn schoonouders hebben het van een neefje van hun gekregen

    ik zou het toch even navragen voor de zekerheid
     
  3. kappiegirl

    kappiegirl Bekend lid

    5 jan 2010
    523
    0
    0
    Ik zou het ook even na vragen want ik heb het vroeger dat ik klein was ook 2x gehad en met mijn eerste zwangerschap heb ik ze gehad en bij de 2de zwangerschap ook weer. Het is wel een uitzondering dat mijn lichaam geen antistoffen maakt maar goed het is mogelijk heb ik ondervonden helaas.
    Als het heerst is de incubatietijd is al geweest dus ik zou gewoon toch voor de zekerheid even bellen.
     
  4. shirley88

    shirley88 Lid

    28 dec 2006
    99
    0
    0
    nederland
    ik heb mijn zoontje nu met waterpokken:(.. zaterdag achter gekomen en meteen gebelt naar de dokter...
    als je aan het eind van je zwangerschap zit en je hebt het dan moet je aan de bel trekken vanwege overdragen aan baby

    de dokter vertelde dat het bij volwassenen haast of niet voorkomt... ik ben wel gerust gesteld:D.
     
  5. amy1981

    amy1981 Fanatiek lid

    16 mrt 2008
    1.013
    0
    0
    Als kinderen de waterpokken hebben, dan is de besmettelijke periode al voorbij... Als jijzelf ooit de waterpokken hebt gehad zijn jij en de baby beschermd. Maak je dus geen zorgen!!!
    En volgens mij is het alleen 'gevaarlijk' een paar dagen voor en paar dagen na de bevalling.
     
  6. dreatje

    dreatje Lid

    1 sep 2008
    98
    0
    0
    mijn zoontje zit ook helemaal onder gister dokter gebeld maar kon geen kwaad als ik zelf al heb gehad had ik het niet gehad moest ik voor de zekerheid bloed komen prikken en klopt een paar dagen voor de uitgerekende datum en erna is gevaarlijk dus wij kunnen nog even
     
  7. MamaJ

    MamaJ Actief lid

    22 mrt 2008
    115
    0
    0
    Het vocht wat uit de blaasjes komt is ook besmettelijk.
     
  8. amy1981

    amy1981 Fanatiek lid

    16 mrt 2008
    1.013
    0
    0
    Dat wist ik niet. Weer wat geleerd:p
     
  9. FEE88

    FEE88 Niet meer actief

    Bij mij op t kdv ook waterpokken dus verloskundige gemaild en een bloedtest gedaan had het al gehad en dan kan het geen kwaad!
     

Deel Deze Pagina