Lieve dames, In maart heb ik helaas een MA gehad met 8 weken. Toen verloor ik een tijd lang licht bloed op en af. Op een gegeven moment rook ik na toiletbezoek een hele zoete lucht. Ik denk zelf dat dit vruchtwater is geweest. Nu ben ik weer zwanger. 4wkn1 dagen. Vanmorgen met afwegen rook ik die lucht weer. Volledige paniek. Huilen. Man ook overstuur. Maar als ik nu aan een droog wc papiertje ruik dan ruik ik heel lichtjes die geur ook. Ik verlies geen bloed (geen spoortje) en heb geen krampen. Testen lopen op, maar vertrouw ze niet. Heb sensitest testen en heb afgelopen week twee totaal verschillende strepen gehad met 1,5 uur ertussen. Eerste test met eerste urine bijna niks te zien, tweede test iets later ineens een dikke vette streep. Dus die testen geloof ik wat betreft oploop niet. CB zei gisteren nog 1-2, maar is niet gek op precies 4wkn denk ik. Nu ben ik dus gek aan het worden. Was het nu vruchtwater of niet? Heb je uberhaupt al vruchtwater met 4wkn1? Ik dacht dat je dan alleen nog verdikt slijmvlies had, maar als ik Google op echo foto's zie ik wel echo's met ieniemini vruchtzakjes. Help
Weet je zeker dat het vruchtwater is? Mijn afscheiding ruikt ook veel zoeter sinds ik zwanger ben. Ik zou je vk bellen voor geruststelling/advies!
Ik moet sowieso morgen het ziekenhuis bellen. Dit is een ICSI zwangerschap en moet de testuitslag morgen doorgeven. Ga het dan uiteraard ook vragen. Ik weet het dus niet zeker. Ik vind ook schoon/droog papier al lichtjes die geur hebben. Maar met kraanwater ruikt het niet zo sterk als na het afvegen zeg maar. Pfff.....
Is dat wel vruchtwater? Ik heb niet het idee dat je dan al vruchtwater hebt eigenlijk?! Is het niet je afscheiding? Dat is bij mij in zwangerschap ook zoeter en dunner.. Vervelend voor je! Misschien verloskundige bellen voor advies?
Daar twijfel ik dus ook aan. Maar als ik Google zie ik wel echo's met vruchtzakjes op deze termijn...
Volgens mij is er op die termijn nog geen vruchtwater. Biologie is voor mij heeeel lang geleden maar vruchtwater komt volgens mij pas als de placenta zo ver is ivm filteren enzo. Daar is 4 weken nog te vroeg voor volgens mij, voedingsstoffen komen daar ook nog niet langs namelijk. Hier trouwens page papier en dat wordt inderdaad ook "zoetig" qua lucht als t nat is.
Ik heb die roze verpakking van de AH. Heb nu toch ook wel zoiets van: vals alarm. Maar heb denk ik de miskraam nog niet helemaal verwerkt dus schrik nu van alles mij meteen kapot. Hoop zo dat het goed gaat dit keer. Zoveel jaar bezig.
Ik heb een verklaring voor je.. Je 2e urine is veel geconcentreerder dan je eerste, dus hij gaat van een licht lijntje naar een donker lijntje. Ik ben 7+ werken zwanger en mijn baby was tijdens de laatste echo 0,5 cm.. Ik denk dat ik dan ongeveer een halve theelepel vruchtwater heb. Afscheiding veranderd enorm tijdens de zwangerschap.. Maarrr.. Vooral mijn urine veranderd. Ineens stinkt die van mijn man en die van mij ruikt zoet. Ik bang mijn urine op voor moeders voor moeders en ik heb het idee dat het steeds zoeter wordt. Dit had ik de vorige zwangerschap ook. Ook mijn afscheiding ruikt veel minder zuur.. Hopelijk ben je gerustgesteld. Ik snap heel goed dat je zo angstig bent na je vorige ervaring. Hopelijk snel een mooie echo
hier heeft @RoGiJuLi vast antwoord op. ik denk dat het afscheiding is. Mijn afscheiding ruikt sinds de zwangerschap ook heel zoet.
Mijn urine en afscheiding ruikt ook anders sinds ik zwanger ben. En bovendien denk ik niet dat je zoveel vruchtwater (of misschien nog wel (bijna) niks) hebt op die termijn dat je het kunt merken als het mis zou gaan/ eruit zou komen.
Volgens mij heb je nog geen vruchtwater op die termijn en als het al wel zo is alles zooo miniscuul klein dat het zo weinig is dat het niet eens waarneembaar is. Google is een heel leuk medium maar klopt heel vaak niet. Als ik ergens op zoek staat er minimaal 1/3 bij wat helemaal niet de zoekopdracht was. Echo's met vruchtzakjes op 4 weken is onmogelijk. Dat moeten latere echo's zijn geweest. Op weken zie je idd alleen verdikt baarmoederslijmvlies. Volgens mij kan er soms ook een zwangerschapsring gezien worden, maar daar ben ik niet zeker van
Dankjulliewel. Net een streepje oud bloed. Was ook met de miskraam het begin van het einde. Dus nu weer paniek. Ik weet niet hoe ik dit moet gaan volhouden.
Een streepje oud bloed is nietszeggend. Dat is oud bloed, dus van bijv een conractbloedinkje. Hoe moeilijk het is, probeer niet te stressen. Je moet nog 36 weken en je gaat giga balen als je nu alle het mooie in de begin periode gaat missen doordat je zo snel in een mega paniekbui raakt.
Nee, dat durf ik niet. Veelste bang dat als er iets is van een bloeding of iets dat ik daarvan juist bang wordt om niks.
Ik heb nooit tussentijds bloedverlies. Bij mijn dochter ook niet gehad. Bij de miskraam begon het ook met slijmerig bruinverlies. Dus daarom mijn angst. Ik vergelijk nu alles met de miskraam/goede zwangerschap. Voel me zo machteloos. Ik wou dat als het ging bloeden, dat het gewoon doorzette. Dan heb ik tenminste duidelijkheid. Dit is zo killing allemaal. Met ieder dingetje zit ik weer te huilen en geef ik het op. Heb geen vertrouwen meer in mijn lichaam.
Dat snap ik heel goed, maar geloof me. Je zal jezelf echt voor je kop slaan als je nu zo stresst en al het mooie mist. Als het fou gaat, gaat het fout ook al zou je niet stressen, maar juist genieten. Ook houdt stressen een mk niet tegen Adem in, adem uit. Geen reden tot zorgen
Dankjewel. Je hebt helemaal gelijk. Het is ook gewoon nog zo kort geleden dat het mis ging. Ik weet gewoon niet meer wat ik tegen mezelf kan zeggen om mezelf moed in te praten. Alles wat ik weet heb ik al gezegd de vorige keer en dat ging mis. Maar ik ga nu gewoon proberen te denken: het is wat het is. Ik kan het toch niet tegenhouden.