Hallo dames, Ik ben al 2 jaar een stille meelezer en nu heb ik toch echt een keer jullie hulp nodig Inmiddels ben ik ruim 38 weken zwanger van onze 2e dochter. Helaas is heel onverwachts 4 weken geleden mijn schoonmoeder overleden. Meteen wilde ik onze dochter vernoemen naar haar maar dan in haar 2e naam. Haar naam wordt Evi en de naam van mijn schoonmoeder is Anneriek. Wij dachten zelf aan Evi Anne maar ik zie soms zulke crea dingen voorbij komen en ik vind Anne ook wel heel standaard dus wie weet kunnen jullie ons hierbij helpen... Liefs..
Allereerst nog gecondoleerd: heftig zo'n onverwachts verlies! Persoonlijk zou ik Anneriek aanhouden of evt Annerieke (vind ik net iets zachter klinken). Wil je gaan verbasteren en nog enigszins lijkend zou ik kiezen voor Anne of ook heel mooi wat mij betreft Anniek.
Prachtig! Dat jullie haar willen vernoemen mij lijkt die naam al heel erg mooi, anneriek! Heeft ze nog meer namen je schoonmoeder? Wij vernoemen ons meisje ook naar me schoonmoeder die is ook pas overleden Evi Anne kan ook maar Anneriek vind erg mooi!
Evi Anniek! Of anders: Evi Annelie Evi Annelieke Evi Annemiek, Evi Annemieke Evi Annerieke / Evi Annerike Evi Anniek, Evi Annike Evi Rike / Evi Rieke, Evi Rika
Mooi gebaar van jullie. Met Evi Anne is niks mis, klinkt erg goed zelfs. De andere genoemde opties zoals Evi Anniek ook aardig.
Jeetje wat heftig voor jullie en wat jammer dat ze jullie kleine niet heeft kunnen ontmoeten, gecondoleerd. Ik zou ook zeggen Evi Anne, klinkt heel mooi bij elkaar en iedereen zal zonder twijfel gelijk weten dat ze haar oma's naam draagt.
Hoewel ik Evi Anne mooi vind, doet het me erg aan water denken (Evian) zou ik dus zelf niet snel doen. Evi Annerieke vind ik dan mooier en een duidelijkere vernoeming
Ik vind de naam Anne heel mooi, maar bij Eva Anne moet ik denken aan Anne en Eva (waren dat niet de namen van die meisjes die door die vreselijke Dutroux waren ontvoerd? Ik vind daardoor de combi een beetje gek klinken. Ik zou daarom voor de complete naam van je schoonmoeder gaan en niet gaan verbasteren.
Ik zou evi annerieke doen... Naast het feit dat het dan eigenlijk past echt vernoemen is, vind ik alleen anne te kort klinken achter evi... Bovendien doet het mij dan denken aan dat watermerk (evian)...ok...ik weet dat je de namen vrijwel nooit volledig noemt als t een tweede naam is, maar mede daardoor zou ik voor annerieke gaan...
Ik vind Evi Anniek het mooist. Iedereen die je schoonmoeder kende zal weten dat ze vernoemd is en het klinkt mooi. Gecondoleerd met jullie verlies.
Mijn eerste gedachte was ook Evi Anniek - duidelijke vernoeming, maar net iets moderner dan de volledige naam van je schoonmoeder.