Heb je zelf nog nooit voorbij zien komen maar meis, wat kut zeg!! Onwijs veel sterkte en beterschap toegewenst voor jullie beiden. En probeer rustig te blijven het is moeilijk maar probeer het!! Dikke knuffel!!!!
helaas er is nog geen nieuws verder. ik heb haar begin van de avond gebeld maar er is nog niks veranderd. het is helaas nog afwachten. ze is wel heel erg blij met jullie steun.
Hey meiden, ff gauw een berichtje van mij (kan toch niet zonder jullie). Kan eigenlijk nog steeds niet zeggen wat er precies is en wat er verder nog gaat komen. Mn vriwend heeft veel pijn gehad vannacht en heeft allerlei medicijnen gekregen. Nu gaat het ietsjes beter en hij heeft minder pijn. Om de paar uur krijgt hij allerlei checks (lees:hartfilm,bloedafname,bloeddruk check,lichamelijke check enz.) Wat er precies is geweest,wat de aanleding is en of er eventuele (blijvende) schade is, is verder niet bekend. Zodra ik meer weet, laat ik het uiteraard zelf of via Tricia weten. Doet mij erg goed om te lezen dat iedereen mee leeft daar put ik en mijn omgeving veel kracht uit. Iedereen daarvoor hartstikke bedankt! Liefs Verrassingsei
p.s: voor weeen nemen langszaam af, mag helemaal niets (alleen naar mn vriend en terug) en daar wordt heel goed voor gezorgd door mijn familie. Rustig blijven is het aller belangrijkste! Nogmaals zoooo lief wat jullie zo ,met ons meeleven, zal het verrassingsei man ook zeker vertellen, zal hij leuk vinden!
Heel erg veel sterkte voor jullie allebei. Heel veel beterschap voor je vriend en rust voor jou gewenst.... Ik ken je eigenlijk niet eens maar je kan overduidelijk alle steun gebruiken dus een virtueel hart onder je riem! 'Beep blijf waar je bent papa moet eerst even beter worden!'
Jeetje wat naar zeg! Dat zal wel heel erg schrikken zijn geweest... Veel sterkte en hopelijk gaat het snel beter en weet je ook wat meer!
Hey meiden, hier weer wat nieuws van ons! Vriendlief is vanmiddag ontslagen uit het ziekenhuis. Hij was gisteren vanaf de hartbewaking naar de afdeling cardiologie gegaan en vandaag is ie ontslagen. We weten nu ook wat er aan de hand is: Hij heeft waarschijnlijk toch een infarct gehad, niet zeker maar er is wel degelijk zuurstof tekort geweest in zijn hart en dat heeft wel schade gedaan.Of dit blijvende schade is kunnen ze niet zeggen.Ze hebben goede hoop dat alles goed komt omdat hij nog jong is. Verder is er Pericarditis gediagnosteerd. http://nl.wikipedia.org/wiki/Pericarditis_constrictiva Dit is een hartzak ontsteking.Geen gezellig verhaal dus! Maar hij heeft nu medicijnen mee voor een maand en rust voorgeschreven gekregen. Dit heeft ie ook wel heel erg nodig hoor, van het ziekenhuis naar huis en een broodje eten en meneer wilde een tukje doen! Mocht er toch weer iets niet goed gaan (goed daar wil ik niet aan denken), dan kunnen we gelijk terrecht! Met mij gaat het ook redelijk, harde buiken en voorweeen zijn minder, maar als ik me druk maak komt het wel weer op. We zijn echt 2 kneussies hoor zo, ik mag niets en hij ook niet. Gelukkig is mijn moeder er nog en die loopt d'r pootjes onder haar lijf vandaan voor ons, waarvoor we uiteraard diep respect hebben! We houden jullie op de hoogte en zijn heel blij met alle wensen die jullie ons hebben gegeven. Liefs Verrassingsei
Meid ik wil jullie allebei heel veel succes wensen en ik hoop dat het straks allemaal wat rustiger voor jullie gaat worden. Hou je rustig en probeer toch een beetje te genieten van je zwangerschap. Heel veel liefs
Hey meis, probeer een beetje rustig aan te doen en lekker te genieten van jullie wonder die onderweg is. Ik wens jullie alle 3 enorm veel sterkte en veel beterschap
Wow lees dit nu pas. Heb geregeld met je gepraat via het msn van devil aan heeft gemaakt. Veel sterkte iig meid!! Hou jullie beide rustig.
Hiop dat het goed blijft gaan, fijn dat je moeder jullie helpt. Neem zelf ook de rust die je nodig hebt en doe lekker rustig aan en genieten van elkaar. Veel sterkte.
Wat een mooi nieuws dat je man is ontslagen uit het ziekenhuis. Sterkte... Hopelijk krabbelt hij er snel weer bovenop...